1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İrfan Buz: “İnanılmaz sıkışık bir maç trafiği olacak, çok dikkatli olmamız gerekiyor”

İrfan Buz: “İnanılmaz sıkışık bir maç trafiği olacak, çok dikkatli olmamız gerekiyor”

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, devam eden Antalya kampı ve bu hafta oynayacakları Şanlıurfaspor müsabakasıyla ilgili yaptığı açıklamada,...

İrfan Buz: “İnanılmaz sıkışık bir maç trafiği olacak, çok dikkatli olmamız gerekiyor”

Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, devam eden Antalya kampı ve bu hafta oynayacakları Şanlıurfaspor müsabakasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şanlıurfa maçına motive olmuş durumdayız. İnanılmaz sıkışık bir maç trafiği olacak. 4-5 müsabakayı 10 gün içinde oynayacağımız için çok dikkatli olmamız gerekiyor, çok iyi hazırlanmamız gerekiyor" dedi.

Buz, basın mensuplarına yaptığı değerlendirmede Antalya'da güzel bir ortamda çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "İstanbul'da oynayacağımız ciddi Şanlıurfaspor müsabakasına Antalya Side'de hazırlanıyoruz. İyi bir çalışma geçiriyoruz. Önemli olan tabi burada birlikteliğimiz ve çalışan arkadaşlarımızı üst düzeye çıkarmak. Onun çalışmalarını yapıyoruz. Gayet iyi gidiyor çalışmalarımız, iyi çalışıyoruz. Tamamen Şanlıurfa maçına motive olduk. İnşallah orada, İstanbul aynı Vodofone Arena'daki gibi bizi destekleyen taraftarlarımızı çok büyük bir sayıda bekliyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız var. Aynı şekilde Malatya'dakilerin de tabi. Diğer insanlarımız zaten bizlere dua ediyor, Allah razı olsun. Dediğimiz gibi çok önemli bizim için. Bizi yalnız bırakmasınlar. Hep birlikte bu yolu yürüyelim" diye konuştu.

"Arkadaşlarımızı yüzde 100 bir şekilde sahaya sürmek istiyorum"

Buz, müsabaka öncesi sakat oyuncularının olduğuna değinerek, "Baktığınızda eksiklerimizin durumuna, Caner ile Murat Yıldırım'ın cezaları bitti. Onlar kadroya dahil edilecek. Pereira'nın sakatlığı devam ediyor. Aynı şekilde Ferhat Kiraz ve Mehmet Sak'ın da devam ediyor. Diğer iki arkadaşımız Ferhat Kiraz ile Pereira'yı riske etme durumumuz olabilir, ancak çok fazla risk olur. Biliyorsunuz onun arkasından inanılmaz sıkışık bir maç trafiği olacak. Maç trafiğine baktığınızda 19 Nisan'da başlıyor. 4-5 müsabakayı 10 gün içinde oynayacağımız için çok dikkatli olmamız gerekiyor, çok iyi hazırlanmamız gerekiyor. Arkadaşlarımızı yüzde 100 bir şekilde sahaya sürmek istiyorum. O yüzden onların süresi belki bu haftaya yetişmeyebilir ama Allah nasip ederse Manisa maçına yetişecekler. Dediğim gibi Caner Arıcı ve Murat Yıldırım'ın da kadroya dahil edileceklerini söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT