1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

İrfan Can Kahveci, orta saha oyuncusudur. A Milli Takım'da yer alması sebebiyle birçok kişi hakkında arama yapıyor. Peki İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Detaylar haberimizde.

İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

İrfan Can Kahveci, A Milli Takım'da yer alan orta saha oyuncusudur. İrfan Can Kahveci internette en çok aranan isimler arasında. Peki İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Ayrıntılar haberimizde.

İrfan Can Kahveci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

İRFAN CAN KAHVECİ KİMDİR? ASLEN NERELİ VE KAÇ YAŞINDA? HANGİ TAKIMLARDA OYNADI?

İrfan Can Kahveci, 1995 doğumludur. Gençlerbirliği Futbol Okulu’nda başladığı futbol yaşantısına daha sonra Hacettepe ile devam etmiş ve tekrar 2014 – 2015 sezonunda Gençlerbirliği A Takımı kadrosuna dahil olmuştur.

Bugüne kadar Türkiye U17 Milli Takım formasını 7, U18 formasını 4, U20 formasını 3 ve U21 formasını 12 kez giymiştir. Orta Sahanın ortası ve on numara pozisyonunda görev yapmaktadır.

Aktif futbol yaşantısını Başakşehir takımında sürdüren futbolcu 2017 yılında 1.61 Milyon Euro Bonservis bedeli ile Gençlerbirliği takımından transfer olmuştur.

2016 yılında ilk defa Rusya Milli Takımı ile yapılacak olan hazırlık maçına Türkiye Milli Takımına davet edilmiştir. İrfan Can Kahveci baba tarafından aslen Çorum Bayat İlçesi, anne tarafından ise aslen Yozgat’lıdır.

HABERE YORUM KAT