1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Isınmak için yaktıkları mangal kömürü genç çiftin sonu oldu

Isınmak için yaktıkları mangal kömürü genç çiftin sonu oldu

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde nişanlı bir çift, ısınmak için yaktıkları mangal kömürüyle dolu tenekeden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek...

Isınmak için yaktıkları mangal kömürü genç çiftin sonu oldu

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde nişanlı bir çift, ısınmak için yaktıkları mangal kömürüyle dolu tenekeden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatlarını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre; Cevat Kurtduman (28) adlı genç ile nişanlısı Öznur Kabakoğlu (37), Kurtduman'ın çalıştığı yer olan Hayrettin Paşa Camii tuvalet ve abdesthanesinde çöp tenekesinin içinde mangal kömürünü yakarak ısınmaya çalıştı. Kor haline gelmeden kulübenin içine alınan tenekeden sızan karbonmonoksit gazından nişanlı çift zehirlendi. Çiftin cesedi, öğle saatlerinde camiye gelip, abdest almak isteyen vatandaşlar tarafından fark edilerek polise bildirildi.

Olay yerine gelen polis ve savcının incelemelerinin ardından Kurtduman ve Kabakoğlu'nun cesetleri Ayvalık Devlet Hastanesi morguna daha sonra da otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Cevat Durak ve nişanlısı Öznur Kabakoğlu'nun ölümü yakınları ve arkadaşları tarafından büyük üzüntüyle karşılandı.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT