1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İsmail Saymaz ve Doğu Perinçek arasında hararetli FETÖ tartışması

İsmail Saymaz ve Doğu Perinçek arasında hararetli FETÖ tartışması

CNN Türk'te yayınlanan Tarafsız Bölge programında Vatan Partisi Genel Başkan Doğu Perinçek ile Hürriyet Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz arasında çıkan FETÖ tartışmasında sinirler gerildi.

CNN Türk'te yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına yaşanan hararetli tartışmalar damga vurdu.Perinçek'in İsmail Saymaz'ı FETÖ'nün savunucu olarak lanse etmesinin ardından ikili arasında sert tartışmalar yaşandı.

CHP'li belediyelerin de konuşulduğu programda Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İsmail Saymaz'ın sözlerini alıntılayarak İsmail Saymaz'ı FETÖ'ye kol kanat germekle suçladı.

"PERİNÇEK'TEN BİZE MİLLİYETÇİLİK DERSİ Mİ GELECEKMİŞ?"

FETÖ suçlamasına sert sözlerle cevap veren İsmail Saymaz, "Böyle mi olacak bu işler, Türkiye’de milyonlarca insanı terörist ilan ederek mi olacak bu işler ve bunu da, dağda PKK’yı ziyaret etmiş, Doğu Perinçek’ten mi öğreneceğiz biz? Ancak PKK'dan nasıl gül alınır Doğu Perinçek'ten bunu öğrenebiliriz. Doğu Perinçek'ten bize milliyetçilik dersi mi gelecekmiş? Yarın kin PKK ile barışsın, öbür gün dağdasınız Doğu Bey” şeklinde cevap verdi.

 

"FETÖ'CÜLERİ KORUMAK İÇİN NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYORSUNUZ"

Doğu Perinçek ise bu sözler üzerine Saymaz'a, "Bırak bunları. Amerika'nın hedef aldığı parti Vatan Partisi. PKK'nın bir numaralı hedef aldığı parti Vatan Partisi. Siz belediyeler içindeki PKK'lıları, HDP'lileri, FETÖ'cüleri korumak için ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. Bugünü konuşalım." şeklinde cevap verdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT