1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Isparta'da Valisi açıkladı: ''Vaka sayıları 71'e yükseldi''

Isparta'da Valisi açıkladı: ''Vaka sayıları 71'e yükseldi''

Isparta'da haftalar arası yaşanan hızlı vaka sayılarından dolayı açıklama yapan Vali Ömer Seymenoğlu, “Şehrimizde vaka sayısını geçtiğimiz haftalarda 8 kişiye kadar düşürmüştük. Ancak bugün itibarıyla ilimizdeki vaka sayısı 71’e yükseldi” dedi.

Isparta'da Valisi açıkladı: ''Vaka sayıları 71'e yükseldi''

Isparta'da koronavirüs sayısında yaşanan artış yüzünden Vali Ömer Seymenoğlu, bu kritik süreci en az hasarla önlemeye çalıştıklarını belirtti. 

Vali Ömer Seymenoğlu, Isparta’da Covid-19 pandemisiyle ilk günden bu yana bütün kamu kurum kuruluşları ve STK’larla işbirliği içinde çalışma yaptıklarını söyledi. Vali Seymenoğlu, süreci ekonomik, fiziksel ve sağlık yönünden en az kayıpla atlatmak için çalışma yaptıklarını belirtti.

Isparta'da Valisi açıkladı: ''Vaka sayıları 71'e yükseldi''

Vali Seymenoğlu, "Şu anda durumumuz iyi ancak bu bizi rehavete sokmasın. Şehrimizde vaka sayısını geçtiğimiz haftalarda 8 kişiye kadar düşürmüştük ancak bugün itibarıyla ilimizdeki vaka sayısı 71’e yükseldi. Ekonomi ve tarımı diri tutmalıyız'' diye konuştu. Vali Seymenoğlu, kontrollü bir şekilde hayatın devam edeceğini belirterek, mutlaka alınan kararlara uyulmasını istedi.

Okan Gül
Video Editörü
HABERE YORUM KAT
1 Yorum