1. HABERLER

  2. YEREL

  3. İspatlamazsan Müfterisin

İspatlamazsan Müfterisin

İspatlamazsan Müfterisin
23/02/2010 tarihinde MHP Pendik ilçe başkanı Erdinç Kılıç’ın Şahsı hakkında iddia ettiği suçlamalara   Cabir  yıldız'dan çok ağır cevap geldi.


İnternet  Haber  gazetemize göndermiş olduğu işte o basın bildirisi. 

 
       

  Mhp Pendik ilçe başkanı Erdinç Kılıç’ın 23/02/2010 tarihinde yerel basına gondermiş olduğu ve yayınlanan basın bildirisinde şahsımı hedef alan ve seçim kampanyamızı olumsuz etkilemeyi hedefleyen suçlamaları aynen şöyledir.

 
“Cabir Yıldız geçmişte partimizde mahalle başkanlığı ve birtakım görevlerde bulunmuştur. Ama bu durum kendisine Milliyetçi Hareket Partisi'nin kurumsal kimliğini kullanma hakkı kesinlikle vermez. Yaptığımız tespitler sonucu partimizin kurumsal kimliğini kullanarak kendine çıkar sağlamayı amaçlayan üyelerimizin hakkında tüzüğümüzün disiplin cezalarını gerektiren 78. Maddesinin c-d-e fıkralarını ihlal ettiği gerekçesi ile bir üst makam olarak MHP İl Disiplin Kurumu'na sevk edilecektir.”
 
Erdinç Kılıç’ın iddiasında yer alan partimizin kurumsal kimliğini kullanarak çıkar sağladığım iddiası tamamen bir iftiradır. Hiçbir zaman MHP nin adını kullanarak bir seçim kampanyası yürütmedim.
 
Esnaf odası seçimlerinde tarafsız olduğu açıklaması da koskoca bir yalandır.Bu konuya gerek tüm Pendik esnafı gerek tüm MHP liler ve tüm yerel basınımız Erdinç Kılıç’ın MHP kurumsal kimliğini kullanarak Naci Aydın için çalıştığına şahitlik etmiştir.Dolayısı ile Erdinç Kılıç şahsıma itham ettiği iftiralarla kendisi baş başa kalmıştır ve şahsımı sevk edeceğini söylediği disiplin kurulunda kendisini bulması kaçınılmaz olacaktır.
 
        Milliyetçi hareketin 20 yıldır mensubu olmaktan şeref duydum bu durum Allah ömür verdiği sürece devam edecektir.20 yıldır Milliyetçi Hareket Partisinde Mahalle başkanlığı, Bölge Başkanlığı ve 4 dönem Pendik ilçesi Yönetim Kurulu üyeliği ve son olarak Milliyetçi Hareket Partisi Pendik ilçesi 26 temmuz 2009 tarihli ilçe kongresinde ise en yüksek oyu alarak MHP İstanbul il Delegesi seçildim.Bu durum sebebi ile Milliyetçi Hareket Partili arkadaşlarımın tamamına yakınının seçim kampanyası süresince şahsımı desteklemiş olması kendisini rahatsız etmiştir ve Naci Aydın’ın gözünden düşeceği korkusuyla bu açıklamayı yayınlamıştır.      
     Erdinç Kılıç’ı Partimizin iç meselesi olan bu konuyu kamuoyu önünde tartışmaya açtığı için kınıyor, İddialarını kanıtlamaya davet ediyorum şayet bu kanıtlamayı sağlayamaz ise kendisi Müfteridir.
Bazı asılsız, yalan yanlış iddialarda bulunarak sevk edeceklerini söyledikleri tüm kurullarda hesap vermeye hazırız.Hodri meydan. Söyleyecek çok sözümüz var.Pişman olduğumuz veya hesabını veremeyeceğimiz ne bir şey söyledik nede yazdık.
 
Saygılarımla kamuoyunun bilgilerine arz ederim.
 
Cabir YILDIZ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.