1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İsrail Savunma Güçleri'nin hesabından skandal paylaşım

İsrail Savunma Güçleri'nin hesabından skandal paylaşım

İsrail Savunma Güçleri'nin resmi Twitter hesabından ayna karşısından kendi fotoğrafını çeken bir kadın paylaşıldı. Kullanıcıların anlam veremediği bu skandal paylaşıma, dakikalar sonar açıklık getirildi ve Filistin Kurtuluş Gücü Hamas'ın paylaşılan bu fotoğrafı, İsrailli askerlerin telefonu hackleyip kullandığı ifade edildi.

İsrail Savunma Güçleri'nin hesabından skandal paylaşım

İsrail Savunma Güçleri'nin resmi Twitter hesabında ayna karşısına geçmiş bir kadın fotoğrafı paylaşıldı. Kullanıcılar böyle bir paylaşımın neden yapıldığına henüz anlam veremezken, bir kaç dakika sonra ise atılan yeni bir tweetin ardından paylaşıma açıklık getirildi. Paylaşımda, Filistin Kurtuluş Gücü Hamas'ın, İsrail askerlerinin telefonlarını hackleyip bu kadın fotoğrafıyla sahte sosyal medya profilleri açtığı kaydedildi. 

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Paylaşımda, "Hamas, İsrail askerlerinin telefonlarını hackleyerek bu fotoğrafları da içeren sahte sosyal medya profilleri oluşturuyor. Hamas'ın bilmediği bir şey var ki, İsrail istihbaratı bu tip kötü amaçlı yazılımları takip ediyor. Hamas'ın hack sistemi etkisiz hale getirildi" ifadelerine yer verildi.

bolge gundem

BİNLERCE BEĞENİ VE PAYLAŞIM ALDI

İsrail Savunma Güçleri'nin yaptığı bu paylaşım, kullanıcılar tarafından binlerce kez paylaşıldı ve beğeni aldı. Kullanıcıların ftoğrafın altına yaptığı eğlenceli yorumlar ise dikkat çekti.

 

HABERE YORUM KAT