1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İSTANBUL - İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI

İSTANBUL - İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI

Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İstanbul - BEYKOZ'da asker eğlencesi için yasağa rağmen araç konvoyu yapan kişiler meşale yakıp havaya ateş açtı.

İSTANBUL -  İSTANBUL'DA YİNE  SİLAHLI, MEŞALELİ,  SOSYAL MESAFESİZ ASKER UĞURLAMASI

Haber-Kamera: Ali Kerem BENGİ / İstanbul - BEYKOZ'da asker eğlencesi için yasağa rağmen araç konvoyu yapan kişiler meşale yakıp havaya ateş açtı. Gruptakiler sosyal mesafeyi hiçe sayarak eğlendi.

Olay, Merkez Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi'nde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Asker eğlencesi yapan bir grup caddede konvoy halinde seyir halde meşale yakarak trafiği durdurdu. Asker konvoyundakiler askere gidecek genci aralarına alarak eğlendiler. Gruptakiler duran trafikte meşaleler yaktı, silahlarla havaya ateş açtılar. Bir süre sonra araçlarına binenler pencerelerden sarkarak yollarına devam etti.

ASKER KONVOYUDAKİ 5 KİŞİYE TOPLAM 9 BİN 540 TL CEZA KESİLDİ

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı devriye ekipleri konvoyu görünce durdurdu. Asker konvoyundaki kişiler ve polis ekiplerin arasında gerginlik bir vatandaşın cep telefon kamerasına yansıdı. Polis ekipleri dün asker konvoyundaki 5 kişiye "Sosyal Mesafe" Kuralına uymadığı gerekçesiyle toplam 9 Bin 540 TL ceza kesilirken bir kişiye de "Trafiği tehlikeye atmak" suçundan cezai işlem yapıldı.

Görüntü Dökümü

---------

(Cep Telefon Kamerası)

-Asker konvoyundaki bir kişi polis memuruyla gerginliği

-Polis ekiplerinden detaylar

-Genel ve detaylar

(Aktüel Görüntüler)

-Asker konvoyundan detaylar

-Meşale ve silah seslerinden detaylar

-Asker eğlencesi yapan kişiler

-Genel ve detaylar

Kaynak: DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT