1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İstanbul´da Elektrik Kesintisi

İstanbul´da Elektrik Kesintisi

İstanbul´da Elektrik Kesintisi
          Pendik, Kartal, Maltepe, Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli'nin bazı mahalllerinde, 26 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında elektrik kesintisi yapılacak 
 
         İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Pendik'te 26 Ağustos Pazartesi günü 09.00 ile 15.00 saatleri arasında,  Güllübağlar Mahallesi, Azizoğlu Caddesi ve civarında, Meslek Lisesi ve civarı, Tarık Buğra İlkokulu ve civarı, Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve  civarı, Ytong Fabrikası ve civarı, Çınardere Mahallesi, Dolayoba ve civarı, Hukukçular Caddesi, Yeşilbağlar Mahallesi, Başkent Caddesi ve civarında kesinti uygulanacak. 
 
        Kartal'da, 26 Ağustos Pazartesi günü 09.00 ile 15.00 saatleri arasında, Rahmanlar, Üsküdar ve İnönü caddeleri ile Beyazköşk, Kumru ve Lodos sokaklar, Petrol-iş Mahallesi, Villa Sokak ve civarı,  Kordonboyu Mahallesi Belediye şantiyesi, Petrol-iş  Mahallesi Haritacılar Caddesi, Oruç Reis ve Şafak sokaklar,
 Kordonboyu Mahallesi, Ankara, Hükümet, Hürriyet ve Çınar caddeleri, Bülent Ecevit Kültür Merkezi civarında, 27 Ağustos Salı günü, Hasan Doğan Kültür Merkezi , Cengiz Topel, Atatürk ve Çeşme caddeleri civarı, Kartallı Kazım Meydanı ve civarı, Işıl Sokak, Z. Göçer İlköğretim Okulu'nda, 29 Ağustos Perşembe günü, Koşuyolu Kalp Hastanesi, Kartal Köprülü Kavşağı'nda enerji kesintisi yapılacak. 
 
       Maltepe'de 27 Ağustos Salı günü 09.00 ile 15.00 saatleri arasında, Yalı Mahallesi, Sahilyolu Sokak ve civarı, Dragos Özel Sema Hastanesi,  Dragos Orhangazi Caddesi Sahilyolu ve  Manolya sokaklar civarı, Pirireis ve  F. Çakmak caddeleri ve civarı, Soğanlık Fahri Korutürk Caddesi ve civarı, 29 Ağustos Perşembe günü, Tugayyolu Carrefoursa, Cevizli Yanyol Metro Şantiye içinde, 31 Ağustos Cumartesi günü, Esenkent Özmen Sokak, Dikimevi önü, Aydınevler Büyükyalı Caddesi, Girne Mahallesi, Doğuşkent Caddesi, Maden sokağa elektrik verilemeyecek. 
 
     Çekmeköy'de, 26 Ağustos Pazartesi günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Alemdağ Mahallesi, Saray ve Mehmet Akif caddeleri ile Alataş Tekstil Fabrikası,  İnci Evleri sitesi, Özser Tekstil Fabrikası, 15. Füze Üs Komutanlığı, Kütük Mermer Fabrikası, Ekşioğlu Mermer ve Spor Tesislerinde, 27 Ağustos Salı günü, Ekşioğlu Mahallesi Kuran Kursu ve  Malazgirt caddeleri, 18,22, 35, 36, 40, 44, 48, 53 ve 57. sokaklar ve civarı, Şile Yolu Caddesi, 11 ve  15. sokaklar civarı ile Şile Yolu civarında elektrik kesintisi yapılacak. 
 
     Sancaktepe'de, 31 Ağustos Cumartesi günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Paşaköy İSKİ Arıtma Tesisleri elektrik alamayacak. 
 
     Sultanbeyli'de, 1 Eylül Pazar günü 09.00 ile 17.00 saatleri arasında,  Akşemsettin Mahallesi Pendik Sapağı, Fatih Bulvarı Eşrefbey Caddesi Sanayi Sitesi  Civarı ile  Atatürk Caddesi civarında elektrik kesintisi yapılacak. 
 

HABERE YORUM KAT