1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. İstanbul'da taksici rezaleti! Cinsel organını gösterip ''Al bunu da çek'' dedi

İstanbul'da taksici rezaleti! Cinsel organını gösterip ''Al bunu da çek'' dedi

İstanbul Galata'da müşteri için cadde ortasında tartışan iki taksici trafiğin kapanmasına neden oldu. Küfrederek karşılık veren taksici kendisini kameraya çeken bir sürücüye sinirlenip cinsel organını gösterdi. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

İstanbul Galata'da çalışan bir işletmeci gece saatlerinde dükkanını kapattıktan sonra 3 çalışanını da yanına alarak aracıyla yola çıktı. Şişhane Meydanı'nda müşteri için tartışan ve yolu kapatan taksilere korna çalarak tepki gösteren işletmeci yaptığına yapacağına bin pişman oldu. Küfür ve hakaret ile karşılık veren taksici kendisini kameraya çeken işletmeciye cinsel organını açarak ''Al bunu da çek'' dedi. Yaşanan o skandal görüntüler kameraya yansıdı.

Olay, dün gece saatlerinde Beyoğlu Şişhane Sadi Konuralp Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Galata'da işletmecilik yapan Erdem E, işyerini kapattıktan sonra 3 çalışanıyla birlikte otomobiline binerek eve gitmek üzere yola koyuldu. İşletmeci cadde üzerine geldiği esnada iki taksicinin yolu kapatarak müşteri yüzünden tartıştığını gördü. Yaklaşık 10 dakika tartışmanın bitmesini bekleyen işletmeci, daha fazla dayanamayarak kornaya bastı.

ÖNCE KÜFRETTİ SONRA CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Bunun üzerine duruma sinirlenen 34 TDZ 40 plakalı taksicinin sürücüsü, işletmeci Erdem E'ye küfür ve hakaretler etmeye başladı. Bir süre sonra kendisine saldırdığı iddia edilen taksicinin kontrolden çıktığını fark eden işletmeci, cep telefonuyla olanı biteni görüntülemeye başladı. Kayıt altına alındığını fark eden taksici ise, "bunu da al" diyerek cinsel organını çıkarttı. Taksicinin rezaleti cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul'da taksici rezaleti! Cinsel organını gösterip ''Al bunu da çek'' dedi

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın ardından meslektaşlarının araya girdiği taksici aracına binerek uzaklaştı. Yaşadıkları şokun ardından Erdem E. ve yanındaki iş yeri çalışanları emniyete giderek ayrı ayrı şikayette bulundu. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

 

İstanbul'da taksici rezaleti! Cinsel organını gösterip ''Al bunu da çek'' dedi

Bölge Gündem
Editör Ekibi
HABERE YORUM KAT