1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 68. son bölümüyle 28 Aralık Cuma akşamı ekrana gelmişti. Reyting rekorları kıran dizinin 69. bölümü bu hafta yayınlanmadı. Dizinin sevenleri İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm bu akşam var mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularını araştırmaya başladı.

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 68. son bölümüyle 28 Aralık Cuma akşamı ekrana gelmişti. Reyting rekorları kıran dizinin 69. bölümü bu hafta yayınlanmadı. Dizinin sevenleri İstanbullu Gelin 69. yeni bölüm bu akşam var mı? İstanbullu Gelin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularını araştırmaya başladı. Peki İstanbullu Gelin yeni ölüm bu akşam var mı? yok mu? İstanbullu Gelin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar..

10181556-728xauto.jpg

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Yeni yılla birlikte bir çok dizi gibi ekrana ara veren İstanbullu Gelin'in yeni bölümü 11 Ocak Cuma akşamı da yayınlanmayacak. İstanbullu Gelin dizisi 25 Ocak Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana dönecek.

Star TV'de ise 11 Ocak Cuma akşamı Cehennem Melekleri 2 isimi yabancı film ekrana gelecek. 23.30'da ise İstanbullu Gelin'in tekrar bölümü yayınlanacak.

İSTANBULLU GELİN 69.BÖLÜM NEDEN YAYINLANMIYOR, YENİ BÖLÜM NE ZAMAN HANGİ TARİHTE?

İstanbullu Gelin 69.bölümün ekrana geleceği tarihin Star TV yayın akışında bulunmamasının sonrasında her sahnesiyle ses getiren dizi projesinin tutkunları tarafından İstanbullu Gelin yeni bölümü ne zaman hangi tarihte yayınlanacak? yönünde sorgulamalarını son sürat sürdürmeye koyuldu. İstanbullu Gelin 69.bölüm neden yayınlanmıyor? Araştırmasına ağırlıklı olarak devam eden dizi severler için, hem yılbaşı tatili hem de tüm dizilerin 3 hafta boyunca yayın gerçekleştirmeyecek olması nedeni ile ekranlarda olmayacağı duyuruldu. Aynı zamanda heyecan ve merakla izlenen dizinin yapımcısı kanadından şimdilik resmi bir açıklama yapılmamakla birlikte İstanbullu Gelin yeni bölümünün 25 Ocak 2019 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin'in son bölümünde Boranlar'da düğün heyecanı vardı. Faruk ve Fikret, Garip ve anneleri Esma'nın konakta yaşayacak olması nedeniyle ayrı ev tutarak konaktan ayrılmaya karar verdiler. Esma ise nikahının ardından çocuklarıyla konuşarak hastalığını ilk defa açıkladı. Esma, doktorun yaşadığı yeri ve alışkanlıklarını değiştirmemesini tavsiye ettiğini bu nedenle de Garip'in burada kalmaya karar verdiğini söyledi. Esma kalan sağlıklı hayatını sevdikleriyle bir arada geçirmeyi istediğini söyleyerek, Faruk'tan konaktan ayrılmamasını istedi.

Esma ve Garip düğünü için kızlar heyecanla hazırlıkları sürdürürken Faruk ve Fikret’in aklında bambaşka bir telaş, soru vardır; kim, nerede yaşayacak… Esma’nın tavrı Faruk ve Fikret için beklenmedik olsa da verilen cevap neticesiyle Faruklar yeni bir yola çıkma kararı alırlar. Konakta aileyi bir arada tutabilmenin çarelerini arayan Süreyya için susmak zorlaşırken bir de Senem’in Adem’le ilgili sırrına ortak olmak zorunda kalır. Herkes değişen hayatlarına kendince tutunabilmek için çözüm yolları aramaktayken Esma dengeleri değiştirecek bir karar alır.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN OYUNCULARI

Özcan Deniz

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Faruk Boran

Oyunculuğa "Yalan mı?" adlı diziyle başladı ve 1999 senesinde ikinci dizisi "Aşkın Dağlarda Gezer" ile devam etti. Ardından "Asmalı Konak" (2004) ve sinema filmi "Asmalı Konak Hayat"'ta oynadı. 2006´da "Haziran Gecesi" adlı öyküsünü kendisi yapan ve şimdiki dizisi 2007 "Kader" le başarısını devam sürdürmekte. En tanıdık filmleri "Neredesin...

 

Aslı Enver

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Süreyya Boran

Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye'den Londra'ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra'da dünyaya gelmiştir.[1] 12 yaşına dek Londra'da yaşayan Sokullu daha sonra ailesiyle Türkiye'ye taşınmıştır.[1] Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT'de...

 

İpek Bilgin

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Esma Boran

Tiyatro oyuncusu, tiyatro oyun yönetmeni, oyuncu çalıştırıcısı ve çevirmendir. Esasen tiyatrocu olan İpek Bilgin tiyatronun yanı sıra birçok sinema filmi ve TV dizisinde de oynamıştır. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev yapmıştır. Geç başladığı TV dizilerindeki kariyeri, ülke çapında tanınmasını sağlamış ve hayranlık kazandırmıştır. Tiyatrocu Çağ...

 

Salih Bademci

İstanbullu Gelin ne zaman başlayacak? Bugün yeni bölüm var mı?

Fikret Boran

Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Serdar Akar'ın Barda filminde ve yine Serdar Akar'ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol almış olup, şu anda Kanal D'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Hakan Tatlıoğlu karakterini canlandırmaktadır.

 

Fırat Tanış

maxresdefault-1546008894.jpg

Adem

1993 yılında Mehmet Beyazit Lisesi'nden, 1998 yılında da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre Şehir Tiyatrosu'nda görev yaptıktan sonra (Başar Sabuncu, Mehmet Atak, Mehmet Ulusoy, Kemal Kocatürk gibi yönetmenlerle çalıştı), sinema ve TV filmlerinde...

 

Güven Murat Akpınar

2017-06-16-23-12-09.png

Osman Boran

stanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü oyuncu Murat Akpınar 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boynu Bükükler dizisinde Sarı Menderes, Urfalıyam Ezelden dizisinde Selahattin, Suskunlar dizisinde İbrahim Iska ve Bizim Yenge dizisinde zafer karakterlerini canlandırmıştır. Güven Murat Akpınar aslen Ardahan’lıdır.

 

HABERE YORUM KAT