1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. İstanbullu Gelin'e İsrail'den Tehdit

İstanbullu Gelin'e İsrail'den Tehdit

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin İsrail'de oldukça takip ediliyor. Dizinin oyuncuları Aslı Enver ve Özcan Deniz İsrail'de iki konser düzenleyeceklerini belirtmişler Özcan Deniz de bir tv kanalı için röportaj yapacağını söylemişti. Fakat Deniz'e gelen tehditler sonunda röportaj iptal edildi.

İstanbullu Gelin'e İsrail'den Tehdit

İsrail'de Viva kanalında gösterilen ve çok sevilen Türk dizisi İstanbullu Gelin'in yıldızları Özcan Deniz ile Aslı Enver'in, İsrail'de iki konser düzenleyecekleri belirtildi.

Odatv'den Rafael Sadi'nin haberine göre, iki ismin İsrail'e gideceğinin açıklanmasının ardından, tehditler almaya başladı. İsrail magazin programı Guy Pines'in belirttiğine göre Özcan Deniz, İsrail TV'si için yapılması beklenen bir röportajı tehditler nedeni ile iptal etmek zorunda kaldı.

Salı akşamı yayınlanan bir habere göre, Özcan Deniz'in kendisi ve ailesinin hayatına yönelik tehditler aldığı belirtiliyor.

22 BİN BİLET TEK GÜNDE BİTTİ

İki ismin Nisan ayı içinde yapılması beklenen İsrail gösterilerinin iptal edilmesinin söz konusu olmadığı ifade ediliyor.

İsrail basında da yer alan haberlere göre iki gösteri için yaklaşık 22 bin bilet bir günde satılmıştı.

'TÜRK YILDIZA TEHDİT GELMESİNE ALIŞIĞIZ'

6-7 Nisan'da İsrail'de yapılması beklenen gösterinin yapımcıları, "Tehditler konusu bizim için tuhaf değil. Özellikle bir Türk yıldızına gelince, hepimizin alıştığı bir gerçektir. ‘İstanbullu Gelin' çılgınlığı sadece İsrail'de büyüyor ve İsrailli hayranları dünyanın en büyükleri arasında. Elbette konserler planlandığı üzere yapılacak" ifadelerini kullandılar.

a1acf0bc-5f18-4c4c-b211-07dcbaac0e28.jpg

'TÜM ÜLKE İSTANBULLU GELİN'E BAĞIMLI HALDE'

İsrail'in Haaretz gazetesi, "Türkler geri döndü ve tüm İsrail'i kendilerine müptela ettiler" başlıklı bir yazıyla tüm ülkenin İstanbullu Gelin dizisine bağımlı hale geldiğine ve kadınların Özcan Deniz için deli olduğuna dikkat çekmişti.

HABERE YORUM KAT