1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İstinye'de ünlü spor mağazasında skandal: Müşterilerin kabin videolarını çekti

İstinye'de ünlü spor mağazasında skandal: Müşterilerin kabin videolarını çekti

İstinye'de ünlü bir spor mağazası hakkında skandal ortaya atıldı. Spor mağazasında satış sorumlusu bir kişi, kabinde kıyafet deneyen müşterinin uygunsuz görüntülerini çektiği ortaya çıktı. Ahlaksız çalışan hakkında 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

İstinye'de ünlü spor mağazasında skandal: Müşterilerin kabin videolarını çekti

İstinye'de ünlü bir spor mağazası hakkında skandal iddialar ortaya atıldı. Spor mağazasında satış sorumlusu bir kişi, kabinde kıyafet deneyen müşterinin uygunsuz görüntülerini çektiği ortaya çıktı. Ahlaksız çalışan hakkında 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

KABİNDE AYNADAN TELEFONLA TAYT DENERKEN VİDEOSUNU ÇEKTİ

Davaya konu olan olay geçtiğimiz ay İstanbul İstinye'deki ünlü bir spor giyim mağazasında yaşandı. Beğendiği taytı denemek için kabine giren Ceyda A., kabindeki aynadan telefonla görüntülerinin çekildiğini fark etti.

Durumu mağaza sorumlularına ileten genç kız güvenlik kameralarının izletilmesini istedi. Görüntülerde boş kabine girerek genç kızın görüntülerini çeken kişinin mağazada satış sorumlusu olarak çalışan Enes B. olduğu ortaya çıktı.

İstinye'de hangi spor mağazası çalışanı kabinde video çekti? Uygunsuz görüntüleri kim çekti?

KABİNDE MÜŞTERİLERİN UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKEN KİM?

Üzerine atılı suçlamaları kabul eden Enes B., hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Tacizci genç emniyette verdiği ifadesinde görüntüleri çektiğini ve pişman olduğunu söyledi. Şüpheli Enes B. önümüzdeki günlerde 'Özel hayatın gizliliği' suçlamasıyla İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

Tacizci Enes B.'nin 5 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

 

HABERE YORUM KAT