1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar...

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı İbrahim Çağlar'ın vefatı nedeniyle üzüntüsünü dile getirerek, "Sevgili dostum, 40 yıllık arkadaşım İbrahim Çağlar kardeşimi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim" ifadelerini kullandı.

İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar için başsağlığı mesajı yayımlayan GSO Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Çağlar'ın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendiğini vurgulayarak, "Sevgili dostum, 40 yıllık arkadaşım İbrahim Çağlar kardeşimi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Mekanı cennet olsun. Başta ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun. Türk iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden olan değerli dostum İbrahim Çağlar nevi şahsına münhasır bir işadamıydı. Bugüne kadar üstlendiği görevlerle ülkemize çok büyük katkılar sağladı. Bu katkılar hiçbir zaman unutulmayacak. Kendisini rahmetle anıyor, ailesine sabır, sevenlerine,İTO üyeleri ve çalışanları başta olmak üzere, Türk iş dünyasına başsağlığı diliyorum" ifadelerine yer verdi.

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı

İTO Başkanı İbrahim Çağlar’ın vefatı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT