1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. İzmir’de AVM’de koca dehşeti: 3 yaralı

İzmir’de AVM’de koca dehşeti: 3 yaralı

İzmir’in Menemen ilçesinde AVM'de çalışan bir kadın, boşanma aşamasındaki kocası tarafından defalarca bıçaklandı. O sırada gözü dönen koca, AVM’de çalışan bir kişiyi ve o sırada alışveriş yapan ve olaya müdahale eden bir vatandaşı yaraladı.

İzmie'in Menemen ilçesinde gerçekleşen olayda eşiyle boşanma arifesinde olan bir koca, AVM'de çalışan eşini yanında getirdiği bıçakla yaraladı. Bir tartışma sonucu gerçekleşen olayda gözü dönmüş kocaya müdahale etmek isteyen bir vatandaş ve AVM çalışanı da yaralandı.

İddialara göre eşiyle boşanma aşamasında olan S.Ç. isimli bir şahıs, AVM’de çalışan H.Ç isimli eşinin yanına gitti. Bu sırada koca ile eşi arasında tartışma çıkarken, S.Ç., yanında getirdiği bıçağıyla eşinin üzerine saldırmaya çalıştı. AVM’de çalışan güvenlik görevlileri ve temizlik personelleri de olaya hemen müdahale etti. Bu sırada bıçaklı saldırgan, eşi H.Ç., olaya müdahale eden temizlik görevlisi M.P ve o sırada tesadüfen alışveriş yapan ve olaya müdahale eden F.C. isimli vatandaşı yaraladı.

İzmir’de AVM’de koca dehşeti: 3 yaralı

Olay sonrasında bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralanan 3 kişi, olay yerinde sağlık ekiplerinin müdahalesi sonrası hastanelerde tedavi altına alındı. AVM'nin güvenliği tarafından etkisiz hale getirilen şahıs ise jandarmaya teslim etti.
Yaralı vatandaş F.C. ve S.Ç. isimli kadının hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İzmir’de AVM’de koca dehşeti: 3 yaralı

Okan Gül
Video Editörü

HABERE YORUM KAT