1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. İzmir’in o AVM’sine hizmet başarı ödülü

İzmir’in o AVM’sine hizmet başarı ödülü

Kuruluşunda 10 yılı geride bırakan İzmir'in alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, belirli bir standartlar sonucunda Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı...

İzmir’in o AVM’sine hizmet başarı ödülü

Kuruluşunda 10 yılı geride bırakan İzmir'in alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, belirli bir standartlar sonucunda Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülünün sahibi oldu.

İzmir'in alışveriş ve eğlence merkezi olan ve son yıllardan dikkat çeken Forum Bornova, bu başarısını ödüllü taçlandırdı. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve SOYSAL iş birliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında alışveriş merkezi, Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülünün sahibi oldu. İstanbul'da düzenlenen AVM Yatırımları Konferansında ise ödülü AVM'nin Müdürü Doğan Alpan aldı. Alpan, "Sunduğumuz rahat ve konforlu alışveriş deneyimini her geçen gün daha da yukarı taşıyoruz. Ziyaretçilerimizden aldığımız geri bildirimler ve onların ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiğimiz uygulamalar aracılığı ile İzmirlilerin uğrak noktası olmaya devam edeceğiz" dedi.

Ödül için belirli kriterler var

Alışveriş merkezlerinde gizli müşteriler ile yapılan Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri, merkezlerin fiziksel koşullar, güvenlik hizmeti, danışma hizmeti, temizlik hizmeti, yemek yenilen ortak alanların incelendiği ifade edilirken, toplamda 8 ana hizmet unsurunun ölçümlendiği projenin 2 ayda bir yapıldığı kaydedildi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT