1. HABERLER
  2. TDK ANLAMI NEDİR?
  3. İzobar Eğrisi ne demek, TDK'ya göre İzobar Eğrisi kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

İzobar Eğrisi ne demek, TDK'ya göre İzobar Eğrisi kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

İzobar Eğrisi kelimesini ilk kez duyan bazı vatandaşlar "İzobar Eğrisi ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre İzobar Eğrisi nedir?" sorularını internetin faydalı yanını kullanarak araştırma yapıyor. Bölge Gündem editör ekibi İzobar Eğrisi kelimesinin anlamını kolayca öğrenmeniz için bu bilgilendirici makaleyi derledi.

İzobar Eğrisi ne demek, TDK'ya göre İzobar Eğrisi kelime anlamı nedir, nasıl kullanılır?

Türkçede bir birinden ilginç hiç duymadığımız veya çok az duyduğumuz kelime bulunur. Bunlardan bazılarının anlamı bilinmez. Bu nedenle konu ile alakalı çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. İzobar eğrisi ne demek? İzobar eğrisi TDK sözlük anlamı nedir detayları ile derledik.

Günlük yaşantımızda bazen hiç duymadığımız, bilmediğimiz kelimelerle karşılaşabiliyoruz. Bu durumda internette kısa bir araştırma yaparak bu kelimelerle ilgili fikir ve bilgi sahibi oluyoruz. İşte o kelimelerden bir tanesi izobar eğrisi kelimesi. Peki izobar eğrisi ne demek? Türk Dil Kurumu (TDK) sözlük anlamına göre izobar eğrisi nedir, izobar eğrisi kelimesinin kaç anlamı var? İşte bu sorularınızı bu içerikte bulabilirsiniz.

ne demek

İZOBAR EĞRİSİ NE DEMEK, TDK'YE GÖRE ANLAMI NEDİR?

İzobar eğrisi kelimesi, dilimizde oldukça kullanılan kelimelerden birisidir.

TDK'ya göre izobar eğrisi kelimesi anlamı şu şekildedir:

- Eş basınç

Türk Dil kurumu anlamı kelime anlamıTDK anlamı nedir?
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT