1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kabakçı, Aday Adaylığını Açıkladı

Kabakçı, Aday Adaylığını Açıkladı

Kabakçı, Aday Adaylığını Açıkladı
      CHP Pendik Belediye Başkanlığı aday adaylığını resmen açıklayan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kabakçı, ikinci toplantısını yerel basınla Temenye Marina'da yaptı.
 
      Basın mensuplarına aday adaylığı hakkında önemli açıklamalarda bulunan Kabakçı, "Geçtiğimiz yerel seçimlerde Ataşehir’de yapılan belediye seçimlerini CHP’nin kazanacağına ihtimal vermeyenler çoğul ekseriyeti temsil ediyordu, seçim sonuçları açıklandığından başta başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu seçimi nasıl oldu da CHP kazandı anlamak mümkün değil sözleri aylarca yankılandı."dedi.
 
      İsmail Kabakçı," İşte o seçimde herkesin tahminini boşa çıkardık. Çoğu çevreleri terse yatırdık. Bunun bir benzerini benim adaylığımda Pendik’te gerçekleştireceğimize inancım tamdır." ifadesinde bulundu.
 
      CHP Pendik Belediye Başkanı İsmail Kabakçı, kendisinin imam hatip mezunu olduğunu vurguladı ve 7 yıl gibi bir süre dini eğitim aldığının altını çizdi. Uzun süredir Pendik’te ön çalışmalar yaptığını bugünden itibaren iyi bir ekip kurduğunu ve kendisi için çok sayıda sivil toplum kuruluşu ve cemaatlerin gönüllü olarak çalışma yürüttüğüne dikkat çekti.
 
      Kabakçı, bu güne kadar girdiği seçimlerde hiç kaybetmediğini, inanmadığı bir işin içinde olmayacağını, hayli iddialı olduğunu, aday olması halinde Pendik’te belediye başkanlığını kazanacağına hiç bir  kuşku duymadığını söyledi.
 
      Şimdiden kapı kapı dolaşmaya başladığını, seçim atmosferini iyi bildiğini, seçim kazanma stratejilerini iyi okuyup analiz ettiğini, Ataşehir'de olduğu gibi Pendik'te de bir ilki başaracaklarının herkes tarafından bilinmesini istedi.

HABERE YORUM KAT