1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kadın dizisi 72. bölüm fragmanı | Kadın yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi 72. bölüm fragmanı | Kadın yeni bölüm fragmanı

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kadın dizisi sezon finaline girerken akıllarda birçok soru bırakıp ara vermişti. Yeni bölümde ekrana gelen dizide . Peki Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon ne zaman? Haberimizde..

 Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandın mı? Kadın 72.bölüm fragmanı  soruları filmin sıkı takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Yeni sezonun başlaması ile birlikte kaldığı yerden devam eden Kadın dizisinde ise neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.

EN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem’in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda’ya daha yakın olmak için Enver’in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur.

Şirin’in Arif’e olan yakın tavırları Ceyda’yı iyice rahatsız etmeye başlar. Bahar, Arif’e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin’de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif’ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin’in gerçekten planı nedir?

HÜMEYRA KADROYA DAHİL OLDU

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Kadın dizisi yeni sezon ne zaman?

Kadın dizisinin yeni sezon kadrosuna deneyimli isim Hümeyra da dahil oldu.

Yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin gönlünde taht kuran dizide Hümeyra’nın hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

KADIN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır. Tek başına hayat mücadelesi veren Bahar'ın yanında kimsesi yoktur. Zorlu hayat şartları altında çalışan Bahar'ın çocuklarından başka kimsesi yoktur.

KADIN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kadın 64.bölüm fragmanı izle | Kadın yeni bölüm fragmanıKadın 64.bölüm fragmanı izle | Kadın yeni bölüm fragmanı

HABERE YORUM KAT