1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kadın dizisi 81. bölüm fragmanı | Kadın yeni bölüm fragmanı

Kadın dizisi 81. bölüm fragmanı | Kadın yeni bölüm fragmanı

Fox Tv'nin sevilen dizisi Kadın dizisi sezon finaline girerken akıllarda birçok soru bırakıp ara vermişti. Yeni bölümde ekrana gelen dizide . Peki Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Yeni sezon ne zaman? Haberimizde..

Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kadın dizisi 81. bölüm fragmanı  filmin sıkı takipçileri tarafından merak edilmeye başlandı. Yeni sezonun başlaması ile birlikte kaldığı yerden devam eden Kadın dizisinde ise neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.

KADIN 81.BÖLÜM FRAGMANI

EN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Büyük finale son 4 bölüm kala her şey gün yüzüne çıkmak üzeredir. Şirin’in artık yaptıklarına tahammülü kalmayan Arif her şeyi anlatacak mı, yoksa kimse üzülmesin diye sessiz mi kalacak?

HÜMEYRA KADROYA DAHİL OLDU

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? Kadın dizisi yeni sezon ne zaman?

Kadın dizisinin yeni sezon kadrosuna deneyimli isim Hümeyra da dahil oldu.

Yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin gönlünde taht kuran dizide Hümeyra’nın hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor.

KADIN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır. Tek başına hayat mücadelesi veren Bahar'ın yanında kimsesi yoktur. Zorlu hayat şartları altında çalışan Bahar'ın çocuklarından başka kimsesi yoktur.

KADIN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kadın 64.bölüm fragmanı izle | Kadın yeni bölüm fragmanıKadın 64.bölüm fragmanı izle | Kadın yeni bölüm fragmanı

HABERE YORUM KAT