1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kadın Kolları Başkanı Öznur Canayakın

Kadın Kolları Başkanı Öznur Canayakın

Pendik Ak Parti 4. İlçe Kadın Kolları Kongresi gerçekleştirildi.

Kadın Kolları Başkanı Öznur Canayakın

galeriye_git-011.png

Pendik İlçesi'nde seçime tek liste ile giren Öznur Canayakın Kadın kolları başkanı oldu.

19 Ocak’ta Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye Ak Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, İl Kadın Kolları Başkanı Av.Özlem Zengin, İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Belediye Başkan Yardm. Cevat Yaman,  Gençlik Kolları Başkanı Erkan Gül,  ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Konuşan AK Parti İstanbul Milletvekili Erol Kaya, Ak Parti siyasetinin 2 “V” harfi  üzerine  kurulduğunu belirterek,  Bana göre  Ak Parti siyaseti 2 V harfi üstüne kurulu 1. Vefakarlık diğeri ise Vizyon…  Bu günlere vefanın ve vizyonumuz sayesinde geldik. Allaha hamt olsun Ak parti’de bu özelliğin ikisi de var. 2002’den  bu yana bir önceki arkadaşlarımızı unutmadık, unutmayacağız.” diye konuştu.

Yeni Kadın Kolları Başkanı Öznur Canayakın'da ise konuşmasında, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek, “Partimizin arkasındaki güç, hiç kuşkusuz kadınlarımızdır. Kadın kolları teşkilatlarımız, fedakar, gayretli, istekli ve Güler yüzlü çalışmaları ile AK Parti'nin başarısında her daim öncü güç olmuştur. İlçemizde inanıyorum ki ana kadememizle gençlik kolarımızla belediyemizle uyum içerisinde olup başarılı işler yapmaya devam edeceğiz ” şeklinde konuştu.

Haber:Yusuf SARAY

dsc_0356.jpg

img_2484.jpg

 

 

 

HABERE YORUM KAT