1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Ekranlarda izlenme rekorları kıran ve her hafta yeni bölümleriyle izleyiciyi ekranları başına kitleyen Kadın dizisi bu hafta neden yok? Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinden tam not alan ve her bölümünde reyting rekorları kıran Kadın dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Kadın dizisi ne zaman başlayacak? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicilerinden tam not alan Kadın dizisinin 46. bölümü henüz yayınlanmadı. Yeni yılla birlikte dizilerin tatil edilmesiyle birlikte vatandaşlar diziler yayından kaldırıldı mı? Kadın dizisi ne zaman başlayacak? sorularını araştırmaya başladı.

Ekranlarda her bölümü merakla beklenen televizyon dizilerinin yeni yılla birlikte yeni bölümlerinin yayınlanmaması vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Diziler ne zaman başlayacak? Ne zaman yayınlanacak? soruları merak konusu olmuşken konuyla ilgili ilk açıklama ise Gülse Birsel'den geldi.

kadin-9-642x320.jpg

  KADIN DİZİSİ NEDEN YOK? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kadın yeni bölümünün Fox TV yayın akışında yer almadığı görülüyor. Peki, apartmanın içerisinde bulunan hangi sürpriz kadının hayatını kaybettiği büyük bir merak uyandıran Kadın 46.bölümü neden yok? Bütün duyguları seyircisine en yoğun şekilde hissettiren ve birebir yaşatan gerçekçi ve kaliteli yapımlardan Kadın yeni bölümü ne zaman hangi tarihte yayınlanacak?

Dizilerin verdikleri ara dolasıyla bu hafta yayın akışında yer almayan dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Yayınlanma tarihi açıklandığında haberimizden öğrenebilirsiniz...

KADIN DİZİSİ SON BÖLÜM FRAGMANI

KADIN DİZİSİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır. Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar.

dizilerin_yeni_bolumleri_neden_yayinlanmiyor_tum_diziler_ne_zaman_baslayacak_1546849704_0791.jpg

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMLERİ NEDEN YAYINLANMIYOR? DİZİLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

TRT1 dizileri haricinde televizyon ekranlarında özel televizyon kanalları aracılığıyla yayınlanan dizi projeleri bu yıl da yılbaşı haftasından ötürü ekrana kısa bir süreliğine ara vermişti. Fakat her yıl normal koşullar altında dizilerin ekrana ara vermesi süresi 1 haftayken, bu yıl sürenin giderek uzaması nedeniyle seyirciler ''dizilerin yeni bölümleri neden yayınlanmıyor? yönünde araştırmasını ağırlıklı bir şekilde yürütmeye koyuldu. Yeni yıl başlangıcı (yılbaşı) itibariyle kanallar ve reklam veren şirketler arasında gerçekleştirilen anlaşmanın yenilenmesi ve anlaşma süresinin de önceki yıllara nazaran bu yıl daha da uzaması nedeniyle yayın gerçekleştirmediğinin bilgisine ulaşıldı. Diziler neden yok? sorgulamasıyla birlikte tüm diziler ne zaman başlayacak? şeklinde son sürat araştırmasını sürdüren dizinin tutkunları için de büyük bir olasılıkla 21 Ocak haftasında yeni bölümlerinin yayınlanması bekleniyor.

DİZİLER NEDEN YOK?

TV8 dizi projesi olan Jet Sosyete'nin senaristi Gülse Birsel, televizyon ekranlarında yer alan dizilerin ara vermesine ilişkin sosyal medya platfromu aracılığıyla şu açıklamaları gerçekleştirdi;

“Kahkahalar ve her hafta çoğalan seyircimiz için teşekkürler. Önemli açıklama: Malumunuz her Ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı. Yani biraz hasret kalacağız. 23 Ocak Çarşamba gününden itibaren yine her hafta beraberiz!”

FOX TV YAYIN AKIŞI

FOX TV YAYIN AKIŞI - 8 OCAK SALI

07.15 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat - Canlı

10.00 Çağla ile Yeni Bir Gün - Canlı

12.15 - Şevkat Yerimdar

16.30 - Zuhal Topal'la Sofrada - Yeni Bölüm

19.00 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber - Canlı

20.00 Ayla Film

01.30 İlk Buluşma

02.45 Zuhal Topal'la Sofrada

05.00 İnadına Aşk

 

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Özge Özpirinççi (Bahar Çeşmeli)

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu oyuncu 1.68 boyunda ve 54 kilodadır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümü mezunudur. Kavak yelleri, Cesaretin Var Mı Aşka, Melekler Korusun, Al Yazmalım, Aramızda Kalsın gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Aşk Yeniden dizisinde rol alan oyuncu büyük bir kitleye sahip olmuştur.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Caner Cindoruk (Sarp Çeşmeli)

1 ocak 1980 Adana doğumlu yetenekli oyuncu Çukurova Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bir çok dizide rol almıştır. Beynelminel, Hanımın Çiftliği, Geç Gelen Bahar, Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın bunlardan sadece bazıları.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Bennu Yıldırımlar (Hatice Sarıkadı)

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu oyuncu Süper Baba dizisinde Elif, Yaprak Dökümü dizsinde ise Fikret karakteriyle tanınmıştır. İstanbul Ünversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Ayça Erturan (Yeliz Ünsal)

1983 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo ve televizyon bölümü mezunudur. Annesi ev hanımı babası ise bankacıdır. Bkm Mutfak ekibinin en iyi oyuncularından biridir. 1.70 boyunda ve 60 kiloda olan oyuncunun göz rengi kahverengi aynı zmaanda saç rengi de kahverengidir. Avrupa Yakası, Neşeli Hayat, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Evli ve Öfkeli gibi yapımlarda rol almıştır.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Ece Özdikici (Jale Demir)

2 Temmuz 1982 Ankara doğumlu oyuncu 1.72 boyunda ve 65 kilodadır. Burcu yengeç, göz rengi siyah ve saç rengi de siyahtır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Mert Dural ile evlidir. Küçük Hanımefendi, Arka Sokaklar, Anadolu Kaplanı, Bir Aşk Hikayesi ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Şerif Erol

8 Ekim 1963 doğumlu oyuncu 1.79 boyunda ve 68 kilodadır. Boğaziçi Üniversitesi Filiz bölümü mezunudur. Şeref Meselesi dizisinde Hasan Kılıç karakterini canlandırmıştır. Kalbim Egede Kaldı dizisinde Osman karakterine hayat vermiştir.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Seray Kaya (Şirin Sarıkadı)

4 Şubat 1991 İstanbul doğumlu genç ve güzel oyuncu 1.65 boyunda 54 kilodadır. İlk televizyon deneyimini Huzur Sokağı'nda yaşamıştır. Kocamın Ailesi, Evli ve Öfkeli ve Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Feyyaz Duman (Arif)

İçerde dizisinde Serkan karakterini canlandırmıştır.

Devrim Özder Akın (Musa Demir)

1975 İstanbul doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Devrim Arabaları, Kanımdaki Barut, Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol almıştır.

Kadın 46.bölüm ne zaman yayınlanacak? Kadın ne zaman başlayacak?

Kübra Süzgün (Nisan Çeşmeli)

index-085.jpg

Ali Semi Sefil (Doruk)

HABERE YORUM KAT