1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kadir Doğulu Hint dizisine geçiş yapıyor

Kadir Doğulu Hint dizisine geçiş yapıyor

Vuslat dizisinin başrol oyuncusu Kadir Doğulu, dizinin final yapmasının ardından hız kesmeden kendini Hint filmine atacak. Bir Garip Aşk dizisinin ise ne zaman başlayacağı henüz belli değil.

Kadir Doğulu Hint dizisine geçiş yapıyor

Bir dönem Kanal 7'de yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Bir Garip Aşk Hikayesi 
Türkiye versiyonu ile ekrana gelecek. Başrol oyuncusu ise Kadir Doğulu oldu. Kuşi karakterini ise Nilay Deniz olacağı düşünülüyor.

Türkiye’ye uyarlanan Hint dizisi Iss Pyaar-Bir Garip Aşk'ın erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu
Es Film tarafından yapılacak uyarlama dizinin adı ‘Ay ve Güneş’ olacak. Dizinin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu oldu.

Kadir Doğulu Hint dizisine geçiş yapıyor

Doğulu’nun şimdilerde oynadığı ‘Vuslat’ dizisi önümüzdeki günlerde final yapacak. Yapım için kadın başrol arayışı başladı. Doğulu’nun partneri için oyuncu Nilay Deniz ile görüşüldüğü bildirildi. Deniz, ‘Kalk Gidelim’ isimli dizide oynamıştı.

Kadir Doğulu Hint dizisine geçiş yapıyor

NİLAY DENİZ KİMDİR?

Nilay Deniz, 1993 yılında Aydın’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimi alan Nilay Deniz, Behzat Ç. dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Aşk Yeniden dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan genç oyuncu; Ah Neriman, Güneşi Beklerken, 20 Dakika, Mor Menekşeler, Dayan Yüreğim ve Hayata Beş Kala dizilerinde rol almıştır.
Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Seçkin Özdemir ile paylaştığı Ateş Böceği dizisinin kadrosunda yer almakta ve Aslı karakterini canlandırmaktadır.

KADİR DOĞULU KİMDİR?

Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 tarihinde Mersin'de beş çocuklu bir ailenin 2 numara oğlu olarak doğmuştur. Asıl adı Abdulkadir Doğulu'dur. Annesi ev hanımı, babası işçi emeklisidir. Kadir Doğulu'nun bir menajerlik şirketi var.

İmaj danışmanlığı da yapan abisi, Kemal Doğulu; Hande Yener, Seda Sayan, Sıla, Kutsi, Gökhan Özen, Nil Karaibrahimgil, Demet Akalın gibi isimlerin imajlarını baştan aşağıya tasarladı. Kadir Doğulu, ortaokul ve lise yılları çalışarak geçti.

2000 yılında İstanbul'a ağabeyinin yanına geldi. Önce Beyoğlu Frape'de işe girdi. Ardından Refika'da çalıştı. Cafe City ve Buz'da garsonluk yaptı. Salomanje'de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı.

Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma'daki kafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe'de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı.
O dönemde abisi aracılığıyla Hande Yener'le tanıştı. Kısa bir süre sonra bu tanışıklık aşka dönüştü.

Şarkıcı Hande Yener ile ortak olarak Ortaköy'de The House Cafe'de işletme müdürlüğü yapmıştır. Aynı zamanda Harbiye'deki Piyasa isimli gece kulübünü işletti.

Okan Üniversitesi gastronomi bölümünde okudu.

2010 yılında "Küçük Sırlar" dizisi ile oyunculuğa başladı. 2011 yılında Gani Müjde'nin senaryosunu yazdığı "Pis Yedili" adlı dizide oynadı.

2013 yılında Peyami Safa'nın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmenliğini Sadullah Çelen'in yaptığı "Fatih-Harbiye" adlı dizide Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer ile birlikte başrol oynadı.

2014 yılının Şubat ayında Kanal D ekranlarında başlayan, "Star Işığı X Factor" adlı 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışmasında Ziynet Sali, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan Jüri üyeliği yapmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yaptı.

Koyu Fenerbahçeli olan Kadir Doğulu, tiyatroya gitmek, spor yapmak, motosiklet ile dolaşmaktan hoşlanıyor.

2015 yılının Ocak ayında Star Tv'de gösterime girecek olan "Ve Kazanan" yarışmasının sunuculuğunu oyuncu Kadir Doğulu yaparken jüri koltuğunda Kenan Doğulu ile Şebnem Ferah olacaktır.

2015 yılında Atv ekranlarında oynayacak olan "Sevdam Alabora" adlı dizide başrollerde Kadir Doğulu, Elçin Sangu ve Mustafa Avkıran yer aldı.

Filmleri ve Dizileri :
2015 - Sevdam Alabora (dizi)
2013 - Fatih-Harbiye (dizi)
2013 - Bir Hikayem Var ( sinema)
2011 -2012 - Pis Yedili (dizi)
2010 – 2011 - Küçük Sırlar (dizi)

HABERE YORUM KAT