1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. KALDER Kayseri Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

KALDER Kayseri Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

KALDER Kayseri Temsilciliği, Başkan Murat Başyazıcıoğlu liderliğinde Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz'a faaliyete...

KALDER Kayseri Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

KALDER Kayseri Temsilciliği, Başkan Murat Başyazıcıoğlu liderliğinde Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz'a faaliyete geçen yeni hizmet binaları dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hiçyılmaz, önceki hizmet binalarının artık yetersiz kalmaya başladığını; üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için KTO'na yakışır şekilde modern bir bina inşa ettiklerini belirtti. Hiçyılmaz, oda olarak aldıkları ISO 9001:2015 KYS, ISO 27001 Bilgi Güvenliği YS ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti YS Belgelerinin kaliteye verdikleri önemin birer göstergesi olduğunu belirtti. Aynı zamanda TOBB akreditasyon sisteminde son denetimde 65 puan üzerinden 60 puan alarak tüm odalar arasında üst sıralarda yer almayı başardıklarını belirtti. Hiçyılmaz, bu sebeple KALDER'in hizmetlerini önemsediklerini, sürdürülebilir gelişim için mutlaka birlikte projeler geliştirmeye açık olduklarını ifade etti. Başkan Başyazıcıoğlu ise, "Sayın başkanı ziyaretimizin ardından İstişare Kurulu Toplantımızı KTO'dan üyemiz Muharrem Bey ev sahipliğinde bu bina içerisinde yapacağız. Bu vesile ile tesiste kısa bir tur yapma imkanımız oldu. Ticaret Odası'na, KTO üyelerine ve Kayserimize yakışır, keyifli bir tesis olmuş. İnşallah daha başarılı hizmetler yürütülmesine vesile olacağını düşünüyorum. Hem KTO'na hem Kayserimize hayırlı olsun. Başta Mahmut Başkan olmak üzere emeği geçenleri tebrik ediyorum" dedi.

Ziyaretin ardından İstişare Kurulu, Şubat ayı olağan toplantısına geçti. Başyazıcıoğlu, toplantıda 2016 yılı faaliyet raporunun kurul üyeleri ile paylaşıldığını; 2017 stratejik planı üzerinde durduklarını ve buna bağlı olarak kurul üyeleri arasında gerekli görev dağılımını yaptıklarını; yakın zamanda gerçekleştirilmesi planlanan teknik geziler, eğitim programları vb. faaliyetler hakkında görüştüklerini belirtti.

Ziyarette KALDER heyetinde, Başkan Başyazıcıoğlu ile birlikte İstişare Kurulu Üyelerinden Orta Anadolu T.A.Ş. İK Müdürü Nihan Sert, Kilim Mobilya A.Ş. Soft İşletmeler Müdürü Veysel Aslankaya, Kayseri Sanayi Odası Kalite Yöneticisi Özlem Göksu, Kayseri Ticaret Odası Kalite Yöneticisi Muharrem Sever, Boytaş A.Ş.Sistem ve İş Geliştirme MüdürüMustafa Taşçı, SimferKalite Güvence Müdürü Ziya Turgay, KalDer Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve Eğitim-Etkinlik Sorumlusu Bilal Kızak katıldı.

KALDER Kayseri Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

KALDER Kayseri Ticaret Odası’nı Ziyaret Etti

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT