1. HABERLER

  2. HAYAT VE YAŞAM

  3. Kaldırım taşının azizliğine uğradı ayağına altı dikiş atıldı

Kaldırım taşının azizliğine uğradı ayağına altı dikiş atıldı

Erzurum'un Oltu İlçesi'nde esnaf olan Muhsin Şimşek Göle Caddesinde bulunan evine yaya olarak giderken daha yeni yapılan kaldırım taşlarının azizliğine...

Kaldırım taşının azizliğine uğradı ayağına altı dikiş atıldı

Erzurum'un Oltu İlçesi'nde esnaf olan Muhsin Şimşek Göle Caddesinde bulunan evine yaya olarak giderken daha yeni yapılan kaldırım taşlarının azizliğine uğradı.

Cadde esnafının da şikâyetçi olduğu kaldırım çalışmalarının bir türlü tamamlanmaması sonunda kazaya neden oldu.

Aylardır süren ve bir türlü bitirilemeyen Göle Caddesi üzerindeki kaldırım çalışmaları gece evine gitmekte olan Muhsin Şimşek'in düşerek yaralanmasına neden oldu.

Nizami yapılmayan ve henüz bitirilemeyen kaldırım çalışmalarına bir de cadde lambalarının yanmayışı eklenince Muhsin Şimşek, geceyi hastanede geçirdi.

Akşam işyerini kapattıktan sonra yürüyerek evine gitmek üzere yola çıkan Muhsin Şimşek, "Evimin güzergâhı üzerindeki caddenin lambaları yanmıyordu. Kaldırımlar daha yeni yapılmıştı. Ancak üzerinde yürümekte zorluk çekiyoruz. Kaldırım taşları daha yeni yapılmasına rağmen standartlardan oldukça uzak bir işçilik yapılmış. Üzerlerinde yürürken kaldırım taşları hareket ediyor. Adeta baştan sağma bir işçilik yapılmış. Denetleyen de yok, bakan da. Bu kadar emeğe, paraya yazık. Böyle iş, böyle işçilik olur mu?" şeklinde konuştu.

Karanlıkta yürürken nizami olarak döşenmemiş kaldırım taşlarına takılarak düşen Muhsin Şimşek sağ dizinden ciddi şekilde yaralandı.

Yaralı diziyle Oltu Devlet Hastanesine giden Muhsin Şimşek'in dizine 6 dikiş atılırken 4 gün iş göremez raporu verildi.

Kaldırım taşının azizliğine uğradı ayağına altı dikiş atıldı

Kaldırım taşının azizliğine uğradı ayağına altı dikiş atıldı

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT