1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Kamu personeli ve emeklilere CK’den özel tarife

Kamu personeli ve emeklilere CK’den özel tarife

CK Akdeniz Elektrik, kamu personeline özel tarife çıkardı. Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emekliler ile...

Kamu personeli ve emeklilere CK’den özel tarife

CK Akdeniz Elektrik, kamu personeline özel tarife çıkardı. Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emekliler ile 3 yakını, "Enerjim Kamu" tarifesine geçerek bir yıl boyunca elektriği yüzde 5 indirimli fiyattan kullanabilecek.

Elektrik perakende sektöründe tarife yapısına geçen ilk şirket olan ve Isparta, Burdur, Antalya başta olmak üzere 1,7 milyon aboneye hizmet veren CK Akdeniz elektrik, sosyal sorumluluk yönü ön planda olan 3 yeni tarifesini tanıttı. Elektrik perakende sektöründe tarife yapısına geçen ilk şirket olan CK Akdeniz Elektrik, "Enerjim Kamu" tarifesi ile Türkiye genelinde başka bir ilke daha imza attı. Antalya, Burdur ve Isparta başta olmak üzere Türkiye genelinde 81 ilde elektrik satış hizmeti veren CK Akdeniz Elektrik'in yeni tarifesi "Enerjim Kamu', sektörde kamu personeline sunulan ilk ve tek tarife olma özelliğini taşıyor.

Aylık elektrik faturası ortalama 82 lira ve üzerinde olan kamu çalışanı ya da emeklilerinin yararlanabileceği tarifede ulusal elektriğin birim fiyatı üzerinden yüzde 5 indirim yapılıyor. Söz konusu tarifeden kamu personelinin yanı sıra serbest tüketici hakkı olan üç yakını da faydalanabiliyor.

Tüm kamu personeli faydalanabilecek

Elektrik perakende satışında kamu segmentine yönelik başka bir tarife olmadığının altını çizen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Bu alanda bir eksik olduğunu görerek çalışan ve emekli ayrımı yapmaksızın tüm kamu personelini kapsayan "Enerjim Kamu" tarifesini çıkardık. Abonelerimizin farklı beklentilerine yanıt vermek, sektörde ilklere imza atmak bizi mutlu ediyor. Enerjim Kamu tarifesine geçmek isteyenlerin serbest tüketici şartlarını taşımaları ve kamu personel kimliğini ibraz etmeleri gerekiyor" dedi.

CK Akdeniz Elektrik, "Enerjim Organik" tarifesiyle her tüketicisi için bir fidan dikerek "Yeşil Gelecek Sertifikası', "Enerjim Eğitiyor" ile ilk ve orta okul öğrencilerine 6 aylık "Okulustik" paket ve "Enerjim Kamu" ile de çalışan ya da emekli kamu personeline indirim hediye edecek. 3 yeni tarifeyi müşterilerine sunduklarını söyleyen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, doğal yaşama ve çevreye büyük önem verdiklerini söyledi.

"Şirket olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz"

İlklere imza atan tarifeleri olduğunu ifade eden CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, "Günümüz müşteri memnuniyetinin en çok ön plana çıktığı zamanlar. Bu durum giderek artacak. Bizim sektörümüzde yavaş yavaş müşteri potansiyelini arttıran bir sektör. Özellikle elektrik tarifesinde 82 TL ve üzeri fatura ödeyenlerin artık tedarikçisini seçtiği bir dünya da müşteri memnuniyeti ön planda. Biz de şirket olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz ve önümüze koyduğumuz en büyük hedef bu" şeklinde konuştu.

"Enerjim Organik tarifesiyle her müşteri adına bir ağaç dikeceğiz"

CK Akdeniz Elektrik dendiği zaman insanların aklına müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan şirket gelmesini istediklerini belirten Değerli, "Yeni dönemde perakende şirketleri içerisinde müşterisini tanıyan şirketlerin, müşterisini mutlu edeceğini düşünüyoruz. Bu sebepten dolayı da her müşteri segmentine ve her türlü müşteriyi tatmin etmek adına tarifelerimizi sürekli yenilemek adına taahhüt tarifelerimizi sürekli yeniliyoruz. Yeni 3 tarifemize kısaca değinmek gerekirse şu anda yaşadığımız dünya çocuklarımızdan emanet aldığımız bir dünya. Burada yaşadığımız doğa ve çevre hiçbiri bizim değil. Hepsi çocuklarımızın, hepsi onlara miras bırakacağımız bir varlık. Onları maksimum derece de iyi korumalı, çevreye ve doğaya özen göstermeliyiz. Bizlerin yetişkinler olarak ileride çocuklarımıza şuana kadar çevreye ve doğaya verilen zararı toparlamakta yardımcı olmamız lazım. Biz şirket olarak sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra ana işimize koyarak çocuklarımıza daha iyi bir miras bırakmak adına tarifeler geliştirdik. Enerjim Organik'de buradan çıktı. Bu tarifeyle bir orman kurmayı hedefliyoruz. Bu kurduğumuz ormanla bu tarifeden yararlanan müşterilerimiz adına ağaç dikmek istiyoruz. Dolayısıyla tüm para gelir elektrik geçici ama orada bir ormanınızın olması çocuklarımıza bırakacağımız bir miras. Çocuklarımıza bırakacağımız ikinci mirasımız bir de sertifika göndermeyi planlıyoruz. Bunu da gururla duvarlarına assınlar" dedi.

"Enerjim Eğitiyor ile okulustik paket hediye"

Çocuklara daha iyi bir dünya bırakmak için ikinci kere düşündüklerinde "Enerjim Eğitiyor" tarifesini geliştirdiklerini dile getiren Erol Değerli, "Bu tarifeyle abonelerimize "Okulustik paketi" hediye ediyoruz. En azından eğitime katkı sağlamak adına çok önemli bir tarife, çok güzel bir paket. Enerjim Organik ve Enerjim Eğitiyor tarifeleriyle bizim için çok önemli ve geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar olarak görüyoruz. Şirket olarak sadece kar etmek, para kazanmak değil. Hakikaten bizim için geleceğe yatırım yapmak" diye konuştu.

"Enerjim Kamu ile ilave indirim planlıyoruz"

Üçüncü tanıtacakları tarifenin "Enerjim Kamu" olduğunu söyleyen CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli konuşmasını şöyle tamamladı:

"Geleceğe yatırım yapmanın yanı sıra dediğimiz gibi her türlü her segmentten müşteriye hitap etmemiz gerekiyor. dolayısıyla şuana kadar enerji sektöründe kamuya yönelik hiçbir tarife çıkarılmadı. Bu alanda da biz bir ilk olmak istiyoruz. Enerjim Kamu ile kamu çalışanları ya da emeklilerini ayırmadan tüm kamu personeli ve en az 3 yakınına ilave indirimler planlıyoruz."

Genel Müdür Erol Değerli'nin konuşmasının ardından CK Akdeniz Elektrik Pazarlama Satış Direktörü Ozan Emre Erol, "2013 yılından bu yana yaptığımız kampanyalar ve indirimli tarifelerle abonelerimize yaklaşık 200 milyon TL avantaj sağlandı" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.