1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kan dondurdu! Genç kadından olay sonrası açıklama "Çok korktum, yemek bile yiyemedim"

Kan dondurdu! Genç kadından olay sonrası açıklama "Çok korktum, yemek bile yiyemedim"

Karabük'te ayakları kesik halde ölü kedi bulundu. Mahalleli olaya tepki gösterdi ve kedinin işkence yapılarak öldürülmüş olabileceği konusunda tedirginliğini dile getirdi, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

Kan dondurdu! Genç kadından olay sonrası açıklama "Çok korktum, yemek bile yiyemedim"

Olay, Karabük'ün Kayabaşı Mahallesi Barbaros Caddesi’nde sabah saatlerinde gerçekleşti. Yunus Yavuz, camiye gitmek için evinden çıktı fakat evinin önünde ayakları olmayan kediyi gördü. Yavuz, eşine haber verdi. Hatice Yavuz da komşularına söyledi. Mahalle sakinleri, ayakları olmayan kedinin bir aracın altında kaldığını ya da köpeklerin saldırısına uğradığını düşünerek çevrede ayak aradı, ancak sonuç alınamadı.

KEDİYE İŞKENCE YAPILMIŞ OLMA İHTİMALİ MAHALLELİYİ KORKUTTU!

Bu defa da kediye işkence yapılarak ayaklarının kesilip atıldığını düşünen mahalleli, çöp konteynerleri ve ağaçlık alanları kontrol etti. Ancak yine herhangi bir bulguya rastlanmadı.

İhbar üzerine gelen polis ekipleri, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alarak çalışma başlattı. Vatandaşlar, durum hakkında belediyeye de haber verdi.

Hatice Yavuz, "Eşim, camiye giderken görmüş. Acaba bizim kedi yavrularımız mı diye koşup geldim. Baktım ki değil. Görünce çok korktum, yemek bile yiyemedim. Çok üzüldüm" dedi.

Kan dondurdu! Genç kızdan olay sonrası açıklama

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT