1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

FOX TV ekranlarında yayın hayatına girecek olan 'Kanunsuz Topraklar' dizisi hakkında bir çok iddia atılırken dizinin konusu ve oyuncuları da merak konusu oldu. Peki Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Kulislerde hakkında bir çok iddianın ortaya atıldığı 'Kanunsuz Topraklar' dizisi, dizi severler tarafından heyecanla araştırılmaya başlandı. Peki Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

Fox Tv‘de ekranlara gelecek olan 'Gold Film' imzalı yeni dizi  Kanunsuz Topraklar dizisi; 1940'ların Zonguldak'ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey'in kızı Gülfem ile Malik Bey'in madeninde işçi olarak çalışan Davut'un arasındaki imkânsız aşkı konu alıyor. Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül'de başlıyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi konusu nedir? Oyuncuları kim? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI 

Gülfem (Esra Bilgiç)

Kanunsuz Topraklar'ın başrol oyuncusu olan Esra Bilgiç maden şirketi sahibi Malik'in kızı Gülfem'i canlandıracak. Uğur Güneş'in canlandırdığı Davut'la aşk yaşayan Gülfem'in hikayesi çarpıcı sahnelerle ekrana taşınacak.

Davut (Uğur Güneş)

Esra Bilgiç'le başrolde yer alan Uğur Güneş babası maden işçisi olan bir genci canlandırıyor. Davut ve Gülfem karakterleriyle bir araya gelen başarılı ikili merakla bekleniyor.

Ali Gedik (Necip Memili)

Necip Memili Kanunsuz Topraklar'ın önemli rollerinden biri olan Ali Gedik karakteriyle ekranda olacak. Ali Gedik bir maden patronudur.

Ali Erkazan (Tahir)

Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 yıl görev alan Ali Erkazan özellikle En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakteri ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır. Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir.

Malik (Murat Daltaban)

Gülfem, Behice ve Fikriye'nin babası. Bir maden şirketi sahibini canlandırcak Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar'da Malik karakteriyle ekranda olacak.

Avukat Yavuz (Kaan Taşaner)

Malik'in avukatı Yavuz karakteri başarılı oyuncu Kaan Taşaner tarafından canlandırılacak.

Behice ve Fikriye

Gülfem'in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye Malik'in kızları olarak Kanunsuz Topraklar'da yer alıyor. Behice karakteri Eylül Su Sapan, Fikriye karakteri ise Serdem Paçal tarafından canlandırılacak.

Tahir (Ali Erkazan)

Davut'un babası olan Tahir aynı zamanda bir maden işçisidir. Ali Erkazan Tahir karakteriyle ekranda olacak.

Fatma (Mine Teber)

Usta oyuncu Mine Teber de Kanunsuz Topraklar kadrosunda. Davut'un annesi ve Tahir'in eşi olarak seyirci karşısına çıkacak.

Cemal (Doğaç Yıldız)

Davut'un kardeşi Tahir ve Fatma'nın oğlu olarak ekrana gelecek Doğaç Yıldız Cemal karakterini canlandıracak.

Eyüp (Onur Kaya)

Davut ve Cemal'in kardeşi olan Eyüp ise Onur Kaya tarafından canlandırılacak.

Asude (Ezgi Çelik)

Kanunsuz Topraklar'da Asude karakteri ise başarılı sanatçı Ezgi Çelik'e emanet. Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar'da bir şarkıcıyı canlandıracak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanunsuz Topraklar FOX TV ekranlarında Eylül 2021'de izleyici ile buluşacak.

Özge Yıldırım
Magazin Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
6
134
1
0
1
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT