Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı?

Kardeşlerim dizisinde Leyla karakterine hayat veren Nazlı Çetin, dizinin son bölümünde yoğun bakımdaydı ve dizide beyin ölümü gerçekleşti. Bunun üzerine Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı? sorularının yanıtları araştırılıyor.

Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı?

Anne, baba ve ağabeyini kaybeden Ömer, Asiye ve Emel isimli 3 kardeşin çevresinde gelişen olayların anlatıldığı Kardeşlerim dizisi her cumartesi ekrana geliyor. Dizinin ekrana gelen 74.bölümünde Leyla, Süsen'in itmesi sonucu ağır yaralandı ve yoğun bakımdayken beyin ölümü gerçekleşti. Bunun üzerine Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı? sorularının yanıtları haberimizde...

Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı?

KARDEŞLERİM LEYLA ÖLDÜ MÜ?

Kardeşlerim dizisinde Leyla karakteri beyin ölümü gerçekleşerek dizide öldü. Leyla karakterinin organları bağışlandı.

Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı?

NAZLI ÇETİN DİZİDEN ÇIKIYOR MU, AYRILACAK MI?

Kardeşlerim dizinde Leyla rolüne hayat veren Nazlı Çetin diziden öldüğü için ayrıldı. Çetin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Bu paylaştığım videolar benim için çok özel. Her seferinde çok zordu benim için bu videoları izleyebilmek, yüzleşebilmek. O kadar çok duygu besledim ki bu videolardaki her detaya, önce bu videoları izleyebilmek, izleyebildikten sonra da elimden bırakabilmek çok zor oldu benim için. Bu gece bu videoları sizinle de paylaşmak istedim, çünkü biliyorsunuz ki, Leyla’ya veda ediyoruz:).

Söyleyecek pek bir şey yok aslında… içim hala buruk. Bütün güzel şeyler erken bitermiş, daha geç bitmesini isterdim ama her bitişte olduğu gibi hayatta da bazen ölümü kabul edebilmek gerekir. Keşke veda etmek bu kadar zor olmasaydı ve ölüm karşısında daha güçlü durmak mümkün olabilseydi :)

Emeği geçen, geçmeyen, beni seven, sevmeyen herkese çok şükür ve teşekkür ederim.
Ne yazarsam yazayım bu yazı benim için hep biraz eksik kalacak ve insan en çok, çok şey hissettiği zaman cümle kuramazmış.

Bana bu süreçte yardım eden, destek olan önce oyuncu arkadaşlarım sonra Leyla’ yı seven ve destek olan herkesi tüm kalbimle çok seviyorum, ve çok teşekkür ediyorum yanımda olduğunuz için????

Bana güvenip bu fırsatı veren sevgili yönetmenlerim @serkanbirinci & @nesekelsoy , yapım ekibimiz @ngmediatv @nazlihepturk @mugesarican @resulozkaya ‘ya, senaristlerimiz @gulabus ve ekibine çok teşekkür ederim. Canım rejimiz, kamera ekibimiz, ve tüm hazırlık ekibine çok teşekkür ve şükür??? hepinizi seviyorum.
Bu işi, Leyla’ yı ve bu işte birlikte çalıştığım hiç kimseyi unutmak mümkün değil.

Ben bu posta şarkı ekleyemedim ama siz “Queen-Bohemian Rhapsody” le hayal ederseniz çok sevinirim?✌???
Mama… I’ve got to go…"

Kardeşlerim Leyla öldü mü? Nazlı Çetin diziden çıkıyor mu, ayrılacak mı?

172
17
334
266
8
10
123
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN
6 Yorum