1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. "Kariyer Festivali" düzenlenecek

"Kariyer Festivali" düzenlenecek

BALIKESİR (AA) - Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu Balıkesir İl Müdürlüğü işbirliği ile "Kariyer Festivali" düzenlenecek....

"Kariyer Festivali" düzenlenecek

BALIKESİR (AA) - Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu Balıkesir İl Müdürlüğü işbirliği ile "Kariyer Festivali" düzenlenecek.

Meslek yüksekokulu öğrencilerine yönelik festival, 20 Kasım'da Gönen, 21 Kasım'da Manyas, 22 Kasım'da Erdek ve 23 Kasım'da Bandırma Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilecek.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Senato Salonu'nda Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Nazım Balcı, İŞKUR Bandırma İlçe Müdürü Emrullah Narin ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) Müdürü Doç Dr. Celalettin Yanık'ın katılımıyla konuylaa ilgili bir toplantı gerçekleştirildi.

Özdemir, burada yaptığı konuşmada, geliştirilen işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Eğitim-öğretime devam eden öğrencilerle ilgili sektörde faaliyet gösteren bölge firmalarının buluşmalarının sağlanacağını belirten Özdemir, "Etkinlikte, bölgede faaliyet gösteren firmaların üst düzey yöneticileri ve alanında uzman konuşmacılar, öğrencilere tecrübelerini aktaracak." dedi.

Kaynak: AA

HABERE YORUM KAT