1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Karşıyaka’da ‘Canlı Destek’ dönemi

Karşıyaka’da ‘Canlı Destek’ dönemi

Karşıyakalılara daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Karşıyaka Belediyesi,...

Karşıyaka’da ‘Canlı Destek’ dönemi

Karşıyakalılara daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarını sürdüren, bunu yaparken de teknolojik gelişmelerden faydalanan Karşıyaka Belediyesi, resmi web sitesi üzerinden "Canlı Destek" uygulaması başlattı. Vatandaşlar, sitedeki "canlı destek" ikonuna tıklayarak Çağrı Merkezi operatörleri aracılığı ile mesajları ve fotoğrafları anında iletebiliyor ve kısa sürede dönüş sağlanıyor.

En hızlı çözüm

Hizmet kalitesini teknolojik gelişmelerle destekleyen Karşıyaka Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunları artık Canlı Destek uygulaması ile birebir, daha hızlı ve pratik olarak yanıtlayacak. Resmi web sitesi www.karsiyaka.bel.tr üzerine yerleştirilen "canlı destek" butonuna tıklayan vatandaşlar, bilgisayar ya da cep telefonlarından, belediye ile ilgili her öneri ve talebi, fotoğraf ya da sorunu -konum alanı ile birlikte- anında ve en kolay yoldan Çağrı Merkezi operatörlerine iletebilecek.

Anında geri dönüş sağlanacak

Basın - Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesindeki görevliler tarafından değerlendirmeye alınacak olan iletiler, ilgili müdürlüklerle paylaşılarak en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve mesaj sahibine geri dönüş yapılacak. O an için belediyeye gelme imkanı bulunmayan Karşıyakalılar, Canlı Destek Uygulaması sayesinde, istediği tüm bilgilere en kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak. Uygulama İzmir'deki belediyeler arasında ilk kez hayata geçecek. Uygulamanın amacı dışında veya hakaret içerikli kullanılması halinde yasal haklar saklı tutulacak. Karşıyaka Belediyesi daha önce de 0530 125 13 55 numaralı WhatsApp Şikayet Hattı kurmuştu.

"Amaç hızlı ve etkin hizmet"

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar "Karşıyaka'yı, Karşıyakalılarla yönetme sözümüzü tutmak ve Halkın Belediyesi'ni yaratmak için kendimizi her geçen gün geliştiriyor, teknolojik kolaylıklarla çalışmalarımızı destekliyoruz. Vatandaşlarımıza daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için kullanıma açtığımız Canlı Destek Uygulaması sayesinde, hem yurttaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız" dedi.

Karşıyaka’da ‘Canlı Destek’ dönemi

Karşıyaka’da ‘Canlı Destek’ dönemi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT