1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Kartal Belediyesi İftarda Buluşturdu

Kartal Belediyesi İftarda Buluşturdu

Kartal Belediyesi İftarda Buluşturdu
      Kartal Belediyesi, Kartal genelinde 13 ayrı yerde verdiği iftar yemeğiyle Kartalılları buluşturmaya devam ediyor. Engelli ve gazilerin de katıldığı iftar yemeğinde, birlik ve beraberlik duyguları pekiştirildi.
 
      Kartal Belediyesi, bu kez engellileri, gazileri, yaşlıları, Anneler Derneği üyelerini ve şehit yakınlarını Kartal Ekolojik Eğitim Çadırı'nda düzenlenen iftarda biraraya getirdi. İftar yemeğine Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün yanı sıra, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şubesi Başkanı Sefa Altınparlar ve Türkiye Anneler Derneği Genel Başkanı Kadriye Mucur katıldı. İftara gelmek isteyen engelli vatandaşlar, belediye görevlileri tarafından evlerinden engelli nakil araçlarıyla alınarak iftarın yapıldığı alana getirildi. Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, iftar öncesinde yaşlı ve engelli vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Vatandaşlar, ezanın okunmasının ardından dua ederek oruçlarını açtılar.
 
      İftarın ardından ise Kartal Meydanı'na gelen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Ramazan için yapılan etkinlikleri vatandaşlarla birlikte izledi.

HABERE YORUM KAT