1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Kartal Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı

Kartal Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı

Kartal Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı
           Kartal Belediyesi, Öğretmenler Gününde öğretmenleri unutmadı. Kartal Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü  düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutladı. Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve birim müdürleri,  Soğanlık Öğretmen Salih Nafiz Tüzün İlköğretim Okulu’nda Öğretmenler Günü’nü kutladı. Başkan Yardımcısı Ali Apaydın,  öğretmenlere flash bellek hediye etti.
 
           Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür  nesiller ister” sözünü hatırlatarak “Kartal Belediyesi olarak okullarımıza önem veriyoruz. Çocuklarımızın iyi ortamlarda  eğitim almaları için destek veriyoruz, vermeye devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ‘Cumhuriyet sizden, fikri hür,  vicdanı hür, nesiller ister’ demiştir” diye konuştu. 
 
          Apaydın’ın konuşmasının ardından söz alan Salih Nafiz Tüzün İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Kılıç ise Kartal Belediyesi’ne  okullara verdiği destekten dolayı teşekkür etti. 
 
         Konuşmaların ardından Salih Nafiz Tüzün İlköğretim Okulu Müdürü Hüseyin Kılıç ile Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, daha  önce Salih Nafiz Tüzün İlköğretim Okulu’nda müdürlük yapmış olan emekli öğretmen Hüseyin İnanoğlu ve Abdulmuttalip Gölbaşı’na plaket takdim ettiler. Daha sonra okul müdürü, idareciler, öğretmenler, Başkan Yardımcısı Ali Apaydın ve Kartal Belediyesi birim müdürleri hatıra fotoğrafı çektirdiler.  
 

HABERE YORUM KAT