1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı’nın Açılışı

Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı’nın Açılışı

Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı’nın Açılışı

             Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı’nın açılışı Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün fidan dikimiyle yapıldı. Kartal Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından Aydos mevkiinde 7 dönümlük arazi ağaçlandırma çalışması yapılmak üzere düzenlendi ve  Zabıta Ormanı’na 400 fıstık çamı fidanı dikildi .

             Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı için ilk fidan dikimi Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok  Öz ve Balıkesir Gökçeyazı  Belediye Başkanı Yakup Yılmaz’dan tarafından yapıldı. Çevre ve Doğal yaşamın önemini her fırsatta dile getiren Başkan Altınok Öz,  “İnsanın bu dünyada dikili bir ağacı olmalı. Doğal yaşamın azaldığı ve katledildiği bir ortamda herkes en az bir ağaç dikmelidir”  dedi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yaptığı açıklamanın ardından konuşan Gökçeyazı Belediye Başkanı Yakup Yılmaz,   “Halkımızda çevre duyarlılığı çok gelişti. Yapılan çalışmadan dolayı Kartal Belediyesi çalışanlarını ve Belediye Başkanı Op. Dr.  Altınok Öz’ü tebrik ediyorum” diye konuştu.

             Kartal Belediyesi Zabıta Ormanı’nın açılışına Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün yanı sıra Balıkesir Gökçeyazı Belediye  Başkanı Yakup Yılmaz, Başkan Yardımcıları ,Başkan danışmanları, birim müdürleri, Şirket yöneticileri ve  çok sayıda Kartallı  vatandaş  katıldı.

HABERE YORUM KAT