1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Kartal Belediyesine Bulgaristan Vidin Belediyesi´nden Kardeşlik ziyereti

Kartal Belediyesine Bulgaristan Vidin Belediyesi´nden Kardeşlik ziyereti

Kartal Belediyesine Bulgaristan Vidin Belediyesi´nden Kardeşlik ziyereti
                Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz makamında Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı Gergo Gergov ve  beraberindeki heyeti kabul etti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında yapılan ziyarete  Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı Gergo Gergov, Belediye Başkan Yardımcısı Plaven Nikolov, işadamı  Valeri Todorov, Mihail Kraster, Dragomir Nikolov ve Iliyan Ivanov’da eşlik etti. Ziyarete CHP İstanbul
 İl Başkan Yardımcısı Doğan Çakmak ve CHP Pendik İlçe Başkanı Halit Temiz, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü  Ömer Fethi Gürer, Kartal Belediye Başkan Danışmanı Nizamettin Zorgül, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü  Hüseyin Güler ve Strateji Müdürü Deniz Karacan da katıldı.
 
              Vidin Belediye Başkanı Gergo Gergov, “Öncelikle kutlamış olduğunuz Cumhuriyet Bayramınızı tebrik ediyor, daha nice  bayramlar diliyorum. Kartal Belediyesi ile kardeş belediye ön görüşmeleri için gelmiş bulunuyoruz. Başkanımızın  yoğun programı arasında bizleri ağırlamasından ve Kartal’da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İki belediye  arasındaki işbirliğini devam ettirmek istiyoruz ve en kısa zamanda Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü  Bulgaristan’da ağırlamaktan mutluluk duyarız” dedi.  
 
            Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz,  “Meslektaşım  Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı Sayın Gergo Gergov ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür  ediyorum. Kendilerini Kartal’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Cumhuriyetin kurulduğu günde ziyaret  etmeleri bizleri ayrıca çok mutlu etti. Kendileri ile ilerleyen dönemde kardeş belediye olup işbirliğini devam ettireceğiz” diye konuştu. Kartal’da gerçekleştirilecek olan projeler hakkında meslektaşlarını bilgilendiren Kartal  Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, gelecekte Kartal’ın İstanbul’un parlayan yıldızı olarak dönüşeceğini belirterek, Bulgaristan heyetine Cumhuriyet Bayramı anısına “Kartal’ı seviyorum” plaketi takdim etti. 
 

HABERE YORUM KAT