1. HABERLER

  2. KARTAL

  3. Kartalspor'un başkanı seçildi

Kartalspor'un başkanı seçildi

Kartalspor'un başkanı seçildi

Kartalspor’da 04 Mayıs 2014 gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulda, tek liste olarak seçime giren Murat Aygün oy birliği ile Başkanlığa seçildi.

Oylama sonunda teşekkür konuşması yapmak için kürsüye gelen Aygün; “Başta Kartal Belediye Başkanımız Altınok Öz olmak üzere bana inanan tüm Kartalspor delegelerine teşekkür ederim.

Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, sizlerin oylarıyla devraldığımız bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışacağız. Bu göreve talip olurken kafamızda, Kartalspor’u tekrardan TFF 1.lig’e çıkartmak, Kartalspor Altyapısına daha fazla ilgi göstererek kulübümüzün geleceğini garanti altına almak ve kendi gelirlerini oluşturarak, kendi kendine yeten bir kulüp haline getirmek gibi hedeflerimiz vardı. Elbette bu hedeflerimizi yerine getirmek için başta Kartal Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz olmak üzere tüm Kartalspor camiasının desteğine ihtiyacımız var.

Umarım bu desteği hiçbir zaman bizlerden esirgemezsiniz ve hep birlikte Kartalspor’u daha iyi yerlere getiririz.

Tekrardan bizlere bu görevi layık gören Belediye Başkanımız Sayın Altınok Öz’e ve tüm kongre üyelerine teşekkür eder, yarın deplasmanda Play-Off yolunda bizim için oldukça önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan teknik ekip ve futbolcularımıza başarılar dilerim.” dedi.

Kartalspor’un yeni Başkanı Murat Aygün Kongre sonrasında eski başkan Ergun Öztaner’e Kartalspor’a hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi sundu.

HABERE YORUM KAT