1. HABERLER

  2. Kartepe Belediyesi ahşap malzeme alım işi ihalesi açtı

Kartepe Belediyesi ahşap malzeme alım işi ihalesi açtı

İlçe genelinde belediyenin sorumluluk alanındaki tüm kamelya, bank, raf, ahşap dolap gibi muhtelif ürünlerini kendi bünyesinde üreten Kartepe Belediyesi,...

Kartepe Belediyesi ahşap malzeme alım işi ihalesi açtı

İlçe genelinde belediyenin sorumluluk alanındaki tüm kamelya, bank, raf, ahşap dolap gibi muhtelif ürünlerini kendi bünyesinde üreten Kartepe Belediyesi, ahşap malzeme alım işi ile ilgili ihale açtı.

Kartepe Belediyesi ahşap malzeme alım işi ile ilgili ihale açtı. Kartepe Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü'nce talep edilen, "Ahşap Malzemesi Alım İşi" için gerçekleşecek ihale, 27 Şubat 2017 Pazartesi Günü Saat 10.00'da açık ihale usulü ile yapılacak. Belediye toplantı salonunda yapılacak ihaleye yerli istekliler katılabilecek. İhaleye ilişkin dokümanlar belediyenin internet adresinden görülebilir ve 50 TL karşılığı Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Dicle Caddesi No 12 Kat 4 Kartepe/Kocaeli adresinden temin edilebilir.

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'in şeffaf belediyecilik anlayışı ile yapılacak ihale, belediyenin www.kartepe.bel.tr internet adresi ve www.facebook.com/kartepebelediye sosyal medya adresi üzerinden canlı yayınlanacaktır.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT