1. HABERLER
  2. MAGAZİN
  3. Kaya Çilingiroğlu'nun koronavirüs ile ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti

Kaya Çilingiroğlu'nun koronavirüs ile ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu'nun tüm dünyayı tehdit eden Koronavirüs ile ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti. Korunmak için önlem almadığını belirten Kaya Çilingiroğu "Sosyal medyada 'evde kal' yazıyorlar, kalsan ne olacak? " dedi.

Kaya Çilingiroğlu'nun koronavirüs ile ilgili söylediği sözler büyük tepki çekti

Koronavirüs tüm dünyayı tehdit etmeye devam ediyor. Kaya Çilingiroğlu'nun koronavirüsle ilgili olarak, "Evde kalsan ne olacak?" sözleri tepkilere neden oldu.
Canlı yayında konuşan Çilingiroğlu şu ifadeleri kullandı;

"Korunmak için bir önlem almadım. Korunmamı gerektirecek bir şey yok, ben zaten temiz bir adamım. Koronavirüsü oldu diye ellerini yıkan biri değilim, ellerimi zaten yıkıyordum. Ben eskiden beri insanlarla öpüşmeyi sevmezdim. Hep elimle iterim insanları öpmesinler diye, şimdi millet öpüşmemeye başladı. Yeni değil ki ben senelerdir öpmüyorum. Gelirse de gelir mukadderat, panik yapmaya gerek yok. Sosyal medyada 'evde kal' yazıyorlar, kalsan ne olacak? Corona Virüsün ne olduğunu biliyor musun? Yok! Ne zaman biteceğini biliyor musun, ne zaman çıkacaksın evden? Evden çıktım yürüyorum, baktım marketleri yağmalayan da yok erzak dolu. Benim bir çocuğum 22, diğeri de 14 yaşında konuya vakıflar oğlum biraz endişeli, endişeli olmaması gerektiğini söylüyorum."

5ce6fee8ae298bf5836d799d.jpg

KAYA ÇİLİNGİROĞLU KİMDİR?

Kaya Çilingiroğlu, 1964 yılında Almanya'da dünyaya gelmiştir. 

Saint Michel Fransız Lisesi'nde lise eğitimine başlamasının ardından, iki yıl sonra Yıldız Lisesi'ne geçiş yaparak lise eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra Tıp Fakültesine devam etmiştir ve fakülteyi dördüncü sınıfta bırakmıştır. 1985 yılından 1990 yılına kadar, balıkçılık, bar işletmeciliği, sigortacılık, emlakçılık ve borsa işleri yapmıştır. Yine bu süre içerisinde "2019" isimli bir radyonun ortaklığı ile bir GSM bayiliği ve başka bir reklam ajansına ortaklık yapmıştır. 1990 yılında Ayşem Saraçoğlu ile yaptığı evliliği bitirmiş ve 1993 yılında flört etmeye başladığı Hülya Avşar ile 1997 yılında Paris'te evlenmiştir. Bu evliliğinden, 1998 yılında Zehra adını verdikleri bir kız çocukları olmuştur. Çift 2005 yılında boşanmış ve Kaya Çilingiroğlu 2009 yılında Feraye Tanyolaç ile evlenmiştir. Kaya Çilingiroğlu, Feraye Tanyolaç ile evlendiğinde 2,5 yaşında bir erkek çocukları bulunmaktadır. Bu süre içerisinde, çok sık bir şekilde magazin gündeminde kalmışlardır.

745x500-kaya-cilingiroglundan-olay-yaratacak-sozler.jpg

Galatasaray Yüzme Şubesinde 8 yıl süreyle yüzücülük yapan Çilingiroğlu, ardından Türk Yüzme Millî Takımının kaptanlığı görevine kadar yükselmiştir. Ayrıca Çilingiroğlu'nun racketball ve golf sporlarında da Türkiye şampiyonlukları bulunmaktadır. Çilingiroğlu, Beşiktaş JK kongre üyesidir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT