1. HABERLER

  2. BİYOGRAFİ

  3. Kayla Manukyan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Kayla Manukyan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Afili Aşk dizisinin başrol oyuncusu olan Çağlar Ertuğrul ile birlikte görüntülenen Kayla Manukyan hakkında ki bilgiler merak edilmeye başlandı. Peki Kayla Manukyan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? işte detaylar..

Kayla Manukyan kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Kayla Manukyan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? soruları merak edilmeye başlandı. İşte oyuncu Çağlar Ertuğrul'un sevgilisi Kayla Manukyan hakkındaki bilgiler...

KAYLA MANUKYAN KİMDİR?

Fazilet Hanım ve Kızları'nda kostüm asistanı olarak çalışan Kayla Manukyan, Çağlar Ertuğrul ile sevgili.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Afili Aşk dizisinde 'Kerem' karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul, sevgilisi ile objektiflere takıldı. Çağlar Ertuğrul'un adı daha önce rol arkadaşı olan Afra Saraçoğlu ile dedikodulara karışmıştı. Ancak taraflar, aşk iddialarını yalanlamıştı. 

ÇAĞLAR ERTUĞRUL KİMDİR?

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987'de Karşıyaka, İzmir'de doğdu. 2005 yılında Bornova Lisesi'nden mezun oldu. 2011 yılında Koç Üniversitesi, makine mühendisliği bölümünü bitirdi. Burada ilk kez tiyatro ile tanıştı.

Kariyeri

13 Nisan 2009 tarihinde ilk kez Koç Üniversitesi'nde "Romeolar ve Julietler" adlı bir oyunda oynayarak sahne almıştır. Ardından çeşitli oyunlarda sahneye çıkmıştır. Kendisine ait bir Youtube kanalı vardır ve buradan çeşitli komedi tarzında eğlenceli videolar paylaşmaktadır. 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönettiği Dağ adlı bir askerî filmin baş rolünde yer almıştır. Filmde, Çağlar Ertuğrul'a Ufuk Bayraktar eşlik etmiştir. Filmde oynamasının ardından tanınmıştır. Ardından Bana Masal Anlatma filminde oynamıştır. Medcezir, Benim İçin Üzülme ve Afili Aşk gibi bazı televizyon dizilerinde rol almıştır.

35 buçuk sanat evinde eğitim gördü. Bir süre sonra reklamlarda yer almaya başladı. Ardından 2012 yılında Alper Çağlar'ın yönetmenliğini yaptığı Dağ filminde rol aldı ve ününü artırdı. Bunun üstüne Mahsun Kırmızıgül'ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde yer aldı. Bu çalışmaların ardından Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı.

 

HABERE YORUM KAT

1 Yorum