1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kaymakam Osman Güven, Selendi de Öğretmenler İle Toplantı Yaptı.

Kaymakam Osman Güven, Selendi de Öğretmenler İle Toplantı Yaptı.

Kula Kaymakamı ve Selendi Kaymakam Vekili Osman Güven, okul müdürleri, rehber öğretmenler ve okul aile birliği temsilcileri ile bir araya gelerek istişare...

Kaymakam Osman Güven, Selendi de  Öğretmenler İle Toplantı Yaptı.

Kula Kaymakamı ve Selendi Kaymakam Vekili Osman Güven, okul müdürleri, rehber öğretmenler ve okul aile birliği temsilcileri ile bir araya gelerek istişare ve bilgilendirme toplantısı yaptı.

Kula Kaymakamı ve Selendi Kaymakam Vekili Osman Güven başkanlığında okul yöneticileri ve okul aile birliği üyeleriyle istişare toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Hasan Karakuş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Alakoyun, okul müdürleri, rehber öğretmenler ve okul aile birliği temsilcileri katıldı. Selendi Müftülük Konferans salonunda yapılan toplantıda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Karakuş tarafından yapılan sunum ile başladı.

Toplantıda eğitim sektöründe meydana gelen gelişmeler, yaşanan sorunlar ve sorunların çözülmesi noktasında yapılabilecek uygulamalar değerlendirildi. Toplantıda konuşan Kaymakam Güven, "Eğitim bugün artık sadece kalkınmamızın ve gelişmemizin temel unsuru değil, aynı zamanda bir milletin dünya üzerinde ki yerini de tayin eden stratejik bir değerdir. Öğretmenlerimizin, sorumluluk duygusu gelişmiş, geçmişini iyi bilerek geleceğe güvenle bakan, iyi ahlaklı, insana ve emeğe saygılı, araştıran, okuyan, toplum hayatına uyum sağlayan, iyi bir insan ve iyi bir vatandaş özelliklerine haiz, kendi benliğine ve milli geleneklerine bağlı, en zor koşullarda dahi ülkesine sahip çıkan ve ülkesini muasır medeniyetler seviyesine taşımayı ilke edinen, ailesine ve milletine bağlı nesillerin yetişmesine sunacağı katkının geleceğe yapılacak en büyük yatırımdır" dedi.

İstişare toplantılarının ilerleyen günlerde de tekrar yapılacağı bildirildi.

Kaymakam Osman Güven, Selendi de Öğretmenler İle Toplantı Yaptı.

Kaymakam Osman Güven, Selendi de Öğretmenler İle Toplantı Yaptı.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT