1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kaynarca’da 90 bin liralık mağaza soygunu

Kaynarca’da 90 bin liralık mağaza soygunu

Kaynarca’da yaşanan hırsızlık olaylarına bir yenisi eklendi.

Kaynarca’da 90 bin liralık mağaza soygunu

Kaynarca’da yaşanan hırsızlık olaylarına bir yenisi eklendi. Hırsızların hedefinde Aydınlıyolu caddesi üzerinde bulunan ve henüz açılalı 2 ay olduğu belirtilen Takım elbise mağazası oldu. Soygunun bilançosu ise 90 binlara olduğu söylendi.

Edinilen ve görgü tanıkların ifadesine göre, olay 28 Aralık Çarşamba günü Aydınlı yolu caddesi no:162’de sabah saatlerinde meydana geldi. Henüz kimliği belirsiz kişi veya kişiler gözüne kestirdikleri mağazaya beyaz renkli olduğu söylenen  lüks panelvan bir araçla gelerek yaklaşık 90 bin liralık malı hızla araca yükleyerek olay yerinden hızla uzaklaştı.  

Sabah işyerine gelen işyeri sahibi Hırsızlık olayını fark etmesiyle büyük bir şok yaşayarak durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri olay yerinde delil arama çalışması yaparak çevredeki güvenlik kameralarını takibe aldı.

Kaynarca Aydınlıyolu caddesinde daha öncede birbirlerine 100 metre uzaklıkta bulunan  5 ayrı mağaza ve işyeri soyulmuş ve hırsızların failleri yakalanamamıştı.

img_1751.jpg

img_1755.jpg

11174.jpg.png

HABERE YORUM KAT