1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kayserili voleybolcular set vermedi

Kayserili voleybolcular set vermedi

Kayseri okullararası voleybol şampiyonasında Kayseri birinciliğini kazanan erkeklerde OSB METEM Lisesi ile kızlarda Final Okulları, Türkiye şampiyonasında...

Kayserili voleybolcular set vermedi

Kayseri okullararası voleybol şampiyonasında Kayseri birinciliğini kazanan erkeklerde OSB METEM Lisesi ile kızlarda Final Okulları, Türkiye şampiyonasında Yozgat'ta oynadıkları ilk grup maçlarında rakiplerine set vermeden şampiyon olarak yarı finallere yükseldi.

Kayseri şampiyonu olan iki okul Türkiye Şampiyonası ilk grup maçlarını Yozgat'ta oynadı. Erkeklerde OSB METEM Lisesi Yozgat Grubu'nda Sivas, Çorum, Rize ve Ordu temsilcilerini set vermeden 3-0'lık skorlar ile mağlup etti. Yine kızlarda Final Okulları ise karşılaştığı Kırşehir, Çorum, Tokat ve Ordu temsilcilerini aynı skor ile set vermeden mağlup ederek grup şampiyonu oldu. Böylece her iki Kayseri ekibi adını Türkiye yarı finalerine yazdırarak son 16 takım arasına kaldı. İki grup merkezinde 8 takımla oynanacak olan yarı finallerinde gruplarında ilk 4 takım arasına giren toplam 8 okul final maçlarına kalacak. Yarı final ve final maçlarının oynanacağı grup merkezleri ve tarihleri ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Kayserili voleybolcular set vermedi

Kayserili voleybolcular set vermedi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT