1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kemal Tahir Kütüphanesi yenilikleriyle geri dönüyor!

Kemal Tahir Kütüphanesi yenilikleriyle geri dönüyor!

Pendik'te eşsiz tarihi yapısı ve simgesel üslubuyla vatandaşlara hizmet veren Kemal Tahir Kütüphanesi, yapılan yenilik çalışmasıyla daha kullanışlı hale getirilmeye başlandı.

Kemal Tahir Kütüphanesi yenilikleriyle geri dönüyor!

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin'in gençlere yenilikçi sürprizler vadettiği Kemal Tahir Kütüphanesi'nde tadilat çalışmalarına başlandı. Vatandaşlar tarafından merakla beklenen kütüphane, yakın gelecekte hizmete devam edecek. 

Şehrin en yoğun ve geniş kütüphanesi olan Kemal Tahir Kütüphanesi yenileniyor. Koronavirüs’le mücadele konusunda çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren Pendik Belediyesi, tarihi yapısı ve peyzajıyla şehrin simgesel yapılarından biri olan Kemal Tahir Kütüphanesi`nde yenileme çalışmaları başlattı. Özellikle gençlerin en gözde mekanlarından biri olan kütüphanede yapılan tadilat sonrası bir takım yenilikler olacak. Başkan Ahmet Cin'in gençlere birtakım sürprizler olacağını duyurduğu yeni kütüphane şimdiden merak uyandırdı.

Kemal Tahir Kütüphanesi yenilikleriyle geri dönüyor!

''BİR TAKIM YENİLİKLER OLACAK''

Gençleri sosyal, kültürel ve teknolojik anlamda geleceğe hazırlama arzusunda olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Onlara bilgiyi elde edebileceği ortamlar sunuyoruz. Koronavrüs salgını nedeniyle kütüphanelerimiz şu an kapalı ve bu süreci yenileme çalışması ile değerlendirmek istedik. Kemal Tahir Kütüphanemizde bir takım yenilikler yapacağız. Gençlere sürprizlerimiz olacak. Kütüphanemiz yeni haliyle daha kullanışlı hale gelecek. Yakında hep birlikte bunu göreceğiz.”dedi.

Video Editörü

HABERE YORUM KAT