1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Kerimcan Durmaz metrodaki kalça dansı videosunu yayınladı

Kerimcan Durmaz metrodaki kalça dansı videosunu yayınladı

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz kısa bir süre önce YouTube kanalı açtı. YouTube kanalında paylaşmak için New York metrosunda direğe tutunarak kalça dansı yapan Durmaz bu videonun mini tanıtımını Instagram'dan paylaştı.

 Uçaktaki müstehcen görüntülerinden dolayı hakkında birçok dava açılan Kerimcan Durmaz, eğitimini tamamlamak için New York'a taşındı. Kısa bir süre önce YouTube kanalı açarak günlük yaşantısını paylaşan fenomen Kerimcan Durmaz, son videosunda bindiği metroda kalça dansı yaptığı anları paylaştı.

VİDEOSUNUN TANITIMINI YAPTI

DJ'lik yaptığı dönemde danslarıyla adından söz ettiren Durmaz, son olarak New York metrosunda direğe tutunarak kalça dansı yaptı. YouTube kanalı için bu anların videosunu çektiren Durmaz, bu akşam yayınlayacağı videosunun mini tanıtımını da Instagram hesabından paylaştı.

Kerimcan Durmaz metrodaki kalça dansı videosunu yayınladı

HERKESİN İÇİNDE KALÇA DANSI YAPTI

Dün akşam arkadaşıyla bir mekana giden Kerimcan Durmaz, bu sefer de herkesin içinde kalça dansı yaptı. Kıvraklığıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Durmaz, o anları videosunu da 2,8 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından yayınladı.

Kerimcan Durmaz metrodaki kalça dansı videosunu yayınladı

"ARTIK KİMSEYİ UMURSAMIYORUM"

Bir süredir yurt dışında yaşayan ve sosyal medya hesabını aktif kullanmayan Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz hafta "Artık kimseyi umursamıyorum. Her yerden hikaye paylaşacağım" diyerek sosyal medyaya geri döndüğünü duyurmuştu.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum