1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Kılıç, Yeniden Dünyaya Hükmedeceğiz

Kılıç, Yeniden Dünyaya Hükmedeceğiz

Kılıç, Yeniden Dünyaya Hükmedeceğiz

Programa İstanbul milletvekili Erol Kaya, İlçe Başkanı Mimar Turgay Kılıç, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin, Meclis Üyeleri , İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Katıldı.

Teşkilat Mensuplarının yoğun bir katılım gösterdiği bayramlaşma programında ilk konuşmayı İlçe Başkanı Turgay Kılıç yaparak 10 ağustosta yapılacak seçimlere değindi. Kılıç, " Recep Tayyip Erdoğan'ı Parti olarak değil şahıs olarak milletin önene çıkacağını 12 yılın karnesini bu seçimlerde alacağını çok güçlü bir iradeyeyi cumhurbaşkanı seçeceklerini kaydetti. Sadece Türkiye'ye sıradan bir lider seçmediklerini söyleyen Kılıç, islam coğrafyasına bir lider seçileceğini bölgeye bir lider seçileceğini Başbakanımızın seçilmesi ile yeni bir Türkiye inşaa edeleceğini eski günlerdeki gibi Türkiye'nin yeniden dünyaya hükmedeceğini." söyledi. Kılıç yaptığı konuşmada gezi olaylarınada değinerek bu millet artık seçtiği kişiye sahip çıkıyor daha önce bunu milletemiz malesef yapamamıştı Adnan Menderes ve Turgut Özal malesef bunun örnekleri, geldiğimz noktada allaha çok şükür seçtiği başkanına sahip çıkan yapttığı her işin arkasında duran bir millet oldu." dedi.

Son olarak geçtiğimz hafta açılışı yapılan YHT açlışı ile ilgili konuşan Kılıç " Pendik'te bir açılış yaptık 100 binler katıldı. bu bir miting değildi bir açılıştı allaha şükürler olsun milletimiz doldu taştı, diğer siyasi partilerin mitinglerinde böyle kalabalıklar olmuyor bu yüzden Pendikl'ililere şahsım adına teşekkür ediyorum bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

ŞANLI BİR TARİH YAZMANIN ARİFESİNDEYİZ

Ak Parti İlçe başkanlığında konuşma yapan Pendik Belediye Başkanı Dr. Salih Kenan ŞAhin'inde gündeminde 10 ağustosta yapılacak olan seçimler vardı.Şahin" Çok önemli bir tarihin arifesinde olduğumuzu bu seçimlerin dünyanın kaderini beliryeceğini Türkiye'nin kaderini beliryeceğini söyledi. Eskiden 70 cente muhtaç bir ülkeden bugün dünyanın heryerine en çok yardım götüren bir ülke olduğunu söyleyen şahin sözlerine şu şekilde devam etti. Dünya bunun farkında artık Türkiye kabına sığmıyor tabi bu durumdan rahatsız olanlarda var. Allaha çok şükür başımızda öyle bir iradeli başbakan varki tehdilere boyun eğmiyor oyunlara gelmiyor şeklinde konuştu. 3 ağustosta yapılacak olan büyük İstanbul mitingide sözlerine ekleyen Şahin," 3 ağustosta kimseeye söz vermiyorsunuz Maltepe sahiline yapılan alanda bir miting yapacağız buraya katılımlarınızı bekliyoruz şeklinmde sözlerini sonlandırdı.

MÜSLÜMAN KİMLİĞİ TAŞIYAN HERYERDE SIKINTI VAR

İlçe teşkilat bayramlaşma merasimine katılan İstanbul Milletvekili Erol Kaya'da bir konuşma yaparak "Bayramda kendi ülkemizde yaşadığımız rahatlığı bütün dünyada müslümanlara nasip eğlesin özellikle Gazze'de Irak'da Mısır'da aklınıza gelebilecek müslüman kimliği taşıyan heryerde sıkıntı var rabim inşallah bunu sonlandırmayı bizlere nasip eğlesin sadece müslümanların da değil bütün insanlığın huzur bulduğun bir dünyayım bizlere nasip eğlesin." dedi. Önümüzde çok kritik bir cumhurbaşkanı seçimleri olduğunu söyleyen Kaya , ilk turda cumhurbaşkanı adayımızı köşke çıkarmak istediğini belirterek 94.'ten günümüze kadar Tayyip beyin Türkiyenin nasıl vizyon kazandırdığı hakında bilgiler verdi.

Program bayramlaşma merasimi ile son buldu.

Haber : Yusuf SARAY

IMG_9899

IMG_9903

IMG_9908

IMG_9916

IMG_9927

IMG_9975

HABERE YORUM KAT