1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kılıçdaroğlu, Aydın’lı şoförlerle bir araya geldi

Kılıçdaroğlu, Aydın’lı şoförlerle bir araya geldi

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin açılış töreni için Aydın'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nazilli'deki sivil toplum...

Kılıçdaroğlu, Aydın’lı şoförlerle bir araya geldi

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin açılış töreni için Aydın'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Nazilli'deki sivil toplum kuruluşları ile yaptığı toplantının ardından karayolu ile Aydın'ın Efeler ilçesine gelerek, 133 Nolu Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi'nde şoförlerle bir araya geldi.

Nazilli'deki STK buluşmasının ardından karayolu ile Aydın'a gelen Kılıçdaroğlu, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde kendisini bekleyen vatandaşları selamladı. Daha sonra133 Nolu Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi hizmet binasını ziyaret eden Kılıçdaroğlu burada şöför esnafı ile biraraya geldi.

Aydın 133 Nolu Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, S.S. Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Semih Özmeriç ve şöfor esnafının hazır bulunduğu ziyarette Kılıçdaroğlu, kooperatif başkanlarından bilgi aldı.

Aydın 133 Nolu Şehiriçi Motorlu Taşıtlar Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, yoğun programının arasında kendilerine de vakit ayıran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür ederken, ziyaretin anısına kendisine plaket takdim etti.

Daha sonra kooperatif hizmet binasındaki toplantı basına kapalı devam etti.

Kılıçdaroğlu, Aydın’lı şoförlerle bir araya geldi

Kılıçdaroğlu, Aydın’lı şoförlerle bir araya geldi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT