1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı devireceğini söylediğinde arkasındaki genç kızın tepkisi olay oldu!

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı devireceğini söylediğinde arkasındaki genç kızın tepkisi olay oldu!

Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan'ı devireceğini söylediği programda arkasında duran genç bir kızın verdiği tepki sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı kastederek, "Beyefendiyi aşağıya indireceğiz" dedi. Bu sırada sahnede arkasında duran genç bir kız ise şekilde şekile girdi.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı devireceğini söylediğinde arkasındaki genç kızın tepkisi olay oldu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Erdoğan'ı kastederek, "Beyefendiyi aşağıya indireceğiz" dediği sırada arkasında duran genç kızın tepkileri sosyal medyanın gündemine düştü. İşte genç kızın Kılıçdaroğlu'nun yersiz çıkışına verdiği tepki...

"BEYEFENDİYİ AŞAĞIYA İNDİRECEĞİZ"

Gençlerin toplumu geleceğe taşıyacağını vurgulayan Kılıçdaroğlu, gençler arasında ayırım yapmayacaklarını belirterek şöyle devam etti: "Yeni bir siyaseti başlatıyoruz. Kavgadan uzak bir siyaset, dostlukla inşa edilmiş bir siyaset. Yanlışa karşı duran, yılmayan bir siyaset anlayışı ile yola çıktık. Yerel yönetimlerde bir başarı sağladık. Sıra geldi ikinci etaba. İkinci etapta da göreceksiniz beyefendiyi aşağı indireceğiz. Hep beraber yapacağız bunu. Niçin yapacağız? Çocuklarımız için, gençlerimiz için. Kutuplaşan bir toplum istemiyoruz. Herkesin inancı, manevi dünyasının zenginliğidir; siyaset konusu olmamalı. Siyaset konusu şu olmalı: Benim çocuğuma neden yurt yapılmadı?"

Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ı devireceğini söylediğinde arkasındaki genç kızın tepkisi olay oldu!

KILIÇDAROĞLU'NUN ARKASINDAKİ KIZ DİKKAT ÇEKTİ

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kastederek dile getirdiği bu sözler üzerine arkasında yer alan üniversite öğrencisi kızın yüz ifadesinin şekilden şekile girmesi dikkat çekti. CHP liderinin sağ tarafında duran üniversiteli kızın bu sözlere verdiği düşünülen tepkisi de oldukça komik görüntülere sahne oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT