1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Kırklareli'nde "Doğa, Yaşam ve Kamp Alanı Projesi" hayata geçiriliyor

Kırklareli'nde "Doğa, Yaşam ve Kamp Alanı Projesi" hayata geçiriliyor

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Faruk Uysal, "Doğa, Yaşam ve Kamp Alanı Projesi" hazırladıklarını söyledi. Uysal, yaptığı açıklamada, Çocuk Hakları İl Komitesi tarafından uygulanacak proje kapsamında sosyal, sportif ve kültürel çalışmalarla çocukların...

Kırklareli'nde "Doğa, Yaşam ve Kamp Alanı Projesi" hayata geçiriliyor

KIRKLARELİ (AA) - Kırklareli Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Faruk Uysal, "Doğa, Yaşam ve Kamp Alanı Projesi" hazırladıklarını söyledi.

Uysal, yaptığı açıklamada, Çocuk Hakları İl Komitesi tarafından uygulanacak proje kapsamında sosyal, sportif ve kültürel çalışmalarla çocukların geleceğine olumlu katkılar sağlanacağını ifade etti.

Projede, hobi bahçesinin birinci etabının tamamlandığı anlatan Uysal, şunları kaydetti:

"Üretim alanı dışında çocuklar, engelli bireyler ve aileler sosyal ve sportif yönlerini değerlendirme fırsatı bulabilecek. Doğa ile iç içe, doğaya saygılı bireylerin yetişmesine imkan tanınacak. Projenin tam kapasite çalışabilmesi için eylül ayına kadar bitirilmesi planlanıyor. Bu anlamlı ve güzel projeyi hayata geçiren Çocuk Hakları İl Komitemize teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT