1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kırklareli’nde sigara ve içki kaçakçılığı

Kırklareli’nde sigara ve içki kaçakçılığı

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Kırklareli-Babaeski yolunda durdurulan otobüste yolculuk yapan şahsa ait çok sayıda sigara ve kaçak...

Kırklareli’nde sigara ve içki kaçakçılığı

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Kırklareli-Babaeski yolunda durdurulan otobüste yolculuk yapan şahsa ait çok sayıda sigara ve kaçak içki ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Kırklareli-Babaeski Karayolu Su ve Tarımsal Meteoroloji İstasyonu önünde yapılan yol kontrolü uygulaması esnasında İstanbul-Kırklareli arasında yolcu taşımacılığı yapan bir firmaya ait otobüste yapılan aramada R.K. isimli şahsa ait kaçak sigara ele geçirildi. R.K'nın evinde ve tütün mamulleri sattığı dükkanda adli makamlardan alınan arama kararına istinadan yapılan aramada 5 bin 718 paket kaçak sigara, 13 bin adet tütün sarılı makaron, 51 kilo 585 gram açık tütün ve 9 litre kaçak içki ele geçirildi.

Şüpheli R.K. ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Şahıs hakkında hazırlanan 80 bin 038 TL idari para cezası tutanağı Tütün ve Alkol Düzenleme Piyasasına gönderildi.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT