1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Kırşehir’de yaralı bulunan Z.G., Nevşehir’e gitmek için bindiği araçta bıçaklanmış

Kırşehir’de yaralı bulunan Z.G., Nevşehir’e gitmek için bindiği araçta bıçaklanmış

Kayseri'de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan ve Kırşehir'de sazlık alanda yaralı bulunan Z.G., ifadesinde Nevşehir'e gitmek için bindiği araçta...

Kırşehir’de yaralı bulunan Z.G., Nevşehir’e gitmek için bindiği araçta bıçaklanmış

Kayseri'de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan ve Kırşehir'de sazlık alanda yaralı bulunan Z.G., ifadesinde Nevşehir'e gitmek için bindiği araçta bıçaklandığını söyledi.

Kırşehir'in Mucur ilçesi yakınlarında tarlada çalışan bir çiftçinin ihbarı üzerine bulunan Z.G.,'nin (14), Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisi sürüyor. Yakınları, ortaokul öğrencisi Z.G.,'nin tedavisine refakat ediyor.

Pedagog eşliğinde ifadesi alınan Z.G'nin, yaklaşık 3 gün önce Kayseri'nin merkez Melikgazi ilçesinde ailesiyle yaşadığı evden babaannesinin ikamet ettiği Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı bir köye gitmek için kaçtığını ve bir araca binerek yola çıktığını söylediği öğrenildi.

Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyüne geldiğinde şoförün kendisini bıçaklayarak yol kenarındaki sazlık alana attığını anlatan Z.G.,'yi tarlasına gübre atan bir çiftçi tarafından fark edilmişti.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT